A raporlandı @Twitter Desteği bunun gibi birçok şüpheli hesap. Taciz @Ashli Ashli ​​Babbitt için zalimce alay hareketleri ve düpedüz tehditlerle anma hesabı.

17 bin tweet 10 yıl SADECE 960 takipçi mi?

Bu sadece kaba bir kız mı? Veya agresif bir karalama kampanyasında devlet sponsoru tarafından kontrol edilen bir bot hesabı. Bütün bunlar, minyon bir genç kadın için …

Bazı çok güçlü varlıklar ondan gerçekten korkmalı.

Ayrıca bir şehitten daha iyi bir askere alma aracı olmamalıdır.

r / komplo - 2011'den beri 17 bin tweet, SADECE 960 takipçi mi?  Böylesine üretken, Twitter dostu hesap için zayıf yanıt.  Profil fotoğrafı Asyalı genç kız.  Açıklama,

Author

32 Comments

1. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

2. Bilecik merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 17-04-2021 01:01:59

3. Batman merkezden ben gaye. Selam siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-04-2021 15:41:50

4. Bu konu : ” 2011’den beri 17 bin tweet, SADECE 960 takipçi mi? Böylesine üretken, Twitter dostu hesap için zayıf yanıt. Profil fotoğrafı Asyalı genç kız. Açıklama, “Kpop ikinci ev Japonya’yı takıntı haline getirdi” Müzikle ilgili Tweetler, ancak çok anti-Trump. Ashli ​​Babbitt’ten gerçekten nefret ediyor. Bunun gibi birçok bot hesabı, burada da Reddit’te. ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 488

5. Ankara dan kimler var. 2011’den beri 17 bin tweet, SADECE 960 takipçi mi? Böylesine üretken, Twitter dostu hesap için zayıf yanıt. Profil fotoğrafı Asyalı genç kız. Açıklama, “Kpop ikinci ev Japonya’yı takıntı haline getirdi” Müzikle ilgili Tweetler, ancak çok anti-Trump. Ashli ​​Babbitt’ten gerçekten nefret ediyor. Bunun gibi birçok bot hesabı, burada da Reddit’te. . Selam paylaşımınız inanki hayran edici, sağolun , doruk – 437

6. Yalova dan kimler var. 2011’den beri 17 bin tweet, SADECE 960 takipçi mi? Böylesine üretken, Twitter dostu hesap için zayıf yanıt. Profil fotoğrafı Asyalı genç kız. Açıklama, “Kpop ikinci ev Japonya’yı takıntı haline getirdi” Müzikle ilgili Tweetler, ancak çok anti-Trump. Ashli ​​Babbitt’ten gerçekten nefret ediyor. Bunun gibi birçok bot hesabı, burada da Reddit’te. . merhaba arkadaşlar siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 458

7. Sakarya dan kimler var. 2011’den beri 17 bin tweet, SADECE 960 takipçi mi? Böylesine üretken, Twitter dostu hesap için zayıf yanıt. Profil fotoğrafı Asyalı genç kız. Açıklama, “Kpop ikinci ev Japonya’yı takıntı haline getirdi” Müzikle ilgili Tweetler, ancak çok anti-Trump. Ashli ​​Babbitt’ten gerçekten nefret ediyor. Bunun gibi birçok bot hesabı, burada da Reddit’te. . Selam siteniz cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , – 475

8. Selamlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

9. Bu konu : ” 2011’den beri 17 bin tweet, SADECE 960 takipçi mi? Böylesine üretken, Twitter dostu hesap için zayıf yanıt. Profil fotoğrafı Asyalı genç kız. Açıklama, “Kpop ikinci ev Japonya’yı takıntı haline getirdi” Müzikle ilgili Tweetler, ancak çok anti-Trump. Ashli ​​Babbitt’ten gerçekten nefret ediyor. Bunun gibi birçok bot hesabı, burada da Reddit’te. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, saolun , Hasan – 500

10. Selamın aleyküm sayfa harbiden hoşuma gitti, saolun

11. Muğla merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki mükemmel, face de paylaştım 06-05-2021 22:24:26

12. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran edici, sağolun

13. Bursa merkezden ben mehmet. Slm sayfan ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 17-05-2021 00:26:46

14. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. Selamlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 25-05-2021 04:13:04

15. Ardahan merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 25-05-2021 21:45:34

16. Kars dan kimler var. 2011’den beri 17 bin tweet, SADECE 960 takipçi mi? Böylesine üretken, Twitter dostu hesap için zayıf yanıt. Profil fotoğrafı Asyalı genç kız. Açıklama, “Kpop ikinci ev Japonya’yı takıntı haline getirdi” Müzikle ilgili Tweetler, ancak çok anti-Trump. Ashli ​​Babbitt’ten gerçekten nefret ediyor. Bunun gibi birçok bot hesabı, burada da Reddit’te. . Merhaba bu web sitesi harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 214

17. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

18. Bu konu : ” 2011’den beri 17 bin tweet, SADECE 960 takipçi mi? Böylesine üretken, Twitter dostu hesap için zayıf yanıt. Profil fotoğrafı Asyalı genç kız. Açıklama, “Kpop ikinci ev Japonya’yı takıntı haline getirdi” Müzikle ilgili Tweetler, ancak çok anti-Trump. Ashli ​​Babbitt’ten gerçekten nefret ediyor. Bunun gibi birçok bot hesabı, burada da Reddit’te. ” çok güzel. Merhabalar sayfa inan ki hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 444

19. Mrb sayfa inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

20. Bu konu : ” 2011’den beri 17 bin tweet, SADECE 960 takipçi mi? Böylesine üretken, Twitter dostu hesap için zayıf yanıt. Profil fotoğrafı Asyalı genç kız. Açıklama, “Kpop ikinci ev Japonya’yı takıntı haline getirdi” Müzikle ilgili Tweetler, ancak çok anti-Trump. Ashli ​​Babbitt’ten gerçekten nefret ediyor. Bunun gibi birçok bot hesabı, burada da Reddit’te. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 49

21. Manisa dan kimler var. 2011’den beri 17 bin tweet, SADECE 960 takipçi mi? Böylesine üretken, Twitter dostu hesap için zayıf yanıt. Profil fotoğrafı Asyalı genç kız. Açıklama, “Kpop ikinci ev Japonya’yı takıntı haline getirdi” Müzikle ilgili Tweetler, ancak çok anti-Trump. Ashli ​​Babbitt’ten gerçekten nefret ediyor. Bunun gibi birçok bot hesabı, burada da Reddit’te. . selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, saolun , mehmet – 11

22. Merhabalar siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 2011’den beri 17 bin tweet, SADECE 960 takipçi mi? Böylesine üretken, Twitter dostu hesap için zayıf yanıt. Profil fotoğrafı Asyalı genç kız. Açıklama, “Kpop ikinci ev Japonya’yı takıntı haline getirdi” Müzikle ilgili Tweetler, ancak çok anti-Trump. Ashli ​​Babbitt’ten gerçekten nefret ediyor. Bunun gibi birçok bot hesabı, burada da Reddit’te. ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 412

24. Tekirdağ dan kimler var. 2011’den beri 17 bin tweet, SADECE 960 takipçi mi? Böylesine üretken, Twitter dostu hesap için zayıf yanıt. Profil fotoğrafı Asyalı genç kız. Açıklama, “Kpop ikinci ev Japonya’yı takıntı haline getirdi” Müzikle ilgili Tweetler, ancak çok anti-Trump. Ashli ​​Babbitt’ten gerçekten nefret ediyor. Bunun gibi birçok bot hesabı, burada da Reddit’te. . Selam bu web sitesi vallaha mükemmel, saolun , mehmet – 267

25. Niğde merkezden ben memo. Merhaba web sitesi vallaha çok güzel, şukuladım 23-06-2021 07:13:47

26. Nevşehir merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız yeminle mükemmel, saolun 29-06-2021 04:40:49

27. selam arkadaşlar paylaşım inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

28. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

29. Kastamonu merkezden ben banu. Selam paylaşım ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 09-07-2021 23:41:42

30. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-07-2021 11:29:41

31. Batman merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 15-07-2021 11:05:01

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link