A raporlandı @Twitter Desteği bunun gibi birçok şüpheli hesap. Taciz @Ashli Ashli ​​Babbitt için zalimce alay hareketleri ve düpedüz tehditlerle anma hesabı.

17 bin tweet 10 yıl SADECE 960 takipçi mi?

Bu sadece kaba bir kız mı? Veya agresif bir karalama kampanyasında devlet sponsoru tarafından kontrol edilen bir bot hesabı. Bütün bunlar, minyon bir genç kadın için …

Bazı çok güçlü varlıklar ondan gerçekten korkmalı.

Ayrıca bir şehitten daha iyi bir askere alma aracı olmamalıdır.

r / komplo - 2011'den beri 17 bin tweet, SADECE 960 takipçi mi?  Böylesine üretken, Twitter dostu hesap için zayıf yanıt.  Profil fotoğrafı Asyalı genç kız.  Açıklama,

Author

12 Comments

1. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

2. Bilecik merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 17-04-2021 01:01:59

3. Batman merkezden ben gaye. Selam siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-04-2021 15:41:50

4. Bu konu : ” 2011’den beri 17 bin tweet, SADECE 960 takipçi mi? Böylesine üretken, Twitter dostu hesap için zayıf yanıt. Profil fotoğrafı Asyalı genç kız. Açıklama, “Kpop ikinci ev Japonya’yı takıntı haline getirdi” Müzikle ilgili Tweetler, ancak çok anti-Trump. Ashli ​​Babbitt’ten gerçekten nefret ediyor. Bunun gibi birçok bot hesabı, burada da Reddit’te. ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 488

5. Ankara dan kimler var. 2011’den beri 17 bin tweet, SADECE 960 takipçi mi? Böylesine üretken, Twitter dostu hesap için zayıf yanıt. Profil fotoğrafı Asyalı genç kız. Açıklama, “Kpop ikinci ev Japonya’yı takıntı haline getirdi” Müzikle ilgili Tweetler, ancak çok anti-Trump. Ashli ​​Babbitt’ten gerçekten nefret ediyor. Bunun gibi birçok bot hesabı, burada da Reddit’te. . Selam paylaşımınız inanki hayran edici, sağolun , doruk – 437

6. Yalova dan kimler var. 2011’den beri 17 bin tweet, SADECE 960 takipçi mi? Böylesine üretken, Twitter dostu hesap için zayıf yanıt. Profil fotoğrafı Asyalı genç kız. Açıklama, “Kpop ikinci ev Japonya’yı takıntı haline getirdi” Müzikle ilgili Tweetler, ancak çok anti-Trump. Ashli ​​Babbitt’ten gerçekten nefret ediyor. Bunun gibi birçok bot hesabı, burada da Reddit’te. . merhaba arkadaşlar siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 458

7. Sakarya dan kimler var. 2011’den beri 17 bin tweet, SADECE 960 takipçi mi? Böylesine üretken, Twitter dostu hesap için zayıf yanıt. Profil fotoğrafı Asyalı genç kız. Açıklama, “Kpop ikinci ev Japonya’yı takıntı haline getirdi” Müzikle ilgili Tweetler, ancak çok anti-Trump. Ashli ​​Babbitt’ten gerçekten nefret ediyor. Bunun gibi birçok bot hesabı, burada da Reddit’te. . Selam siteniz cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , – 475

8. Selamlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

9. Bu konu : ” 2011’den beri 17 bin tweet, SADECE 960 takipçi mi? Böylesine üretken, Twitter dostu hesap için zayıf yanıt. Profil fotoğrafı Asyalı genç kız. Açıklama, “Kpop ikinci ev Japonya’yı takıntı haline getirdi” Müzikle ilgili Tweetler, ancak çok anti-Trump. Ashli ​​Babbitt’ten gerçekten nefret ediyor. Bunun gibi birçok bot hesabı, burada da Reddit’te. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, saolun , Hasan – 500

10. Muğla merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki mükemmel, face de paylaştım 06-05-2021 22:24:26

11. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran edici, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link