2015’in başlarında bir değişim hissettim ve o zamandan beri hiçbir şey doğru gelmedi. Artık her şeyde daha nihilist bir his var. Pop kültürü gerçekten kötüleşti. İnsanlar tüm gün netflix, tik tok, Post Malone ve yemek gibi aynı şeylerden bahsediyor. Yeni veya heyecan verici hiçbir şey olmuyor gibi görünüyor. Eskiden izlediğim spor ve güreş gibi şeyler ölü görünüyor. İnternet değişti. İnternette gördüğüm tüm topluluklar 2015’te ortadan kayboldu ya da büyük ölçüde değişti. İnsanlar şimdi televizyonda ve medyada belirli propagandalara daha çok beyin yıkanmış görünüyor. Her şey daha karanlık ve daha politik hale geldi. Pek çok insan birdenbire pastel renkli saçlara kavuştu. Erkekler gibi birçok insanda anatomi değişikliklerinin daha kadınsı ve kadınların daha erkeksi olduğunu ve daha baskın roller üstlenmeye çalıştığını fark ettim. İnsanlar artık daha uzun görünüyor. O zamandan beri tanıdığım çoğu insan da çok değişti. 2014 bana tamamen normal gelen son yıl oldu. Bu geçişi başka biri deneyimledi mi? Eğer öyleyse burada teorilerinizden / deneyimlerinizden bahsedin

https://www.reddit.com/r/2012Theory/

Author

9 Comments

1. Iğdır merkezden ben ali. Merhaba paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 29-03-2021 22:56:07

2. Selamın aleyküm siten inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

3. Bu konu : ” 2012-2015 arasında bir şeylerin değiştiğini hisseden var mı veya belki de farklı bir zaman çizelgesindeyiz ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, saolun , doruk – 370

4. Tunceli merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 04-04-2021 19:21:04

5. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

6. Giresun merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 10-04-2021 13:57:44

7. Karabük dan kimler var. 2012-2015 arasında bir şeylerin değiştiğini hisseden var mı veya belki de farklı bir zaman çizelgesindeyiz . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 49

8. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, tebrikler

9. Kars dan kimler var. 2012-2015 arasında bir şeylerin değiştiğini hisseden var mı veya belki de farklı bir zaman çizelgesindeyiz . Slm paylaşımınız harbiden çok güzel, şukuladım , gaye – 436

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link