2012 dünyanın sonu olacaktı, ancak daha yüksek varlıklar bize bir zaman uzatması verdiler. Galaktik Konsey’e göre, dünyaya 200 yıllık bir süre verildi. İnsanlar bu süre zarfında dünya olayının bir sonraki sonu gelmeden bu gezegenden çıkmak için yükselebilirler. Sanırım bu yüzden Elon gibi insanlar gezegenden teknolojiyle çıkmak için bu kadar çaresizler.

Dünya bir hapishane gezegenidir. Zaman çizelgesinin değiştiğinden ve yüksek varlıkların fiziksel olarak bu gezegeni gelip dönüştürebileceğinden emin değilim ya da bu sadece insanların Yükselişle bu gezegenden çıkması için bir zaman uzantısı.

https://www.youtube.com/watch?v=qliDF3SgNr8

Author

75 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

2. Burdur merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten inanılmaz hayran bıraktı, saolun 14-09-2020 13:46:46

3. selamun aleyküm web siten inanki hoşuma gitti, sağolun

4. Afyon merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 14-09-2020 17:53:02

5. Selam herkese siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

6. İzmir merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 09:24:43

7. Mardin merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, saolun 02-10-2020 11:19:33

8. Sivas merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 19-10-2020 05:25:10

9. Bu konu : ” 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 364

10. Gürbüz Reply

Şırnak dan kimler var. 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama . Slm paylaşım cidden mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 440

11. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

12. Kastamonu dan kimler var. 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden iyi, twitter da paylaştım , ali – 401

13. Slm siten inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

14. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

15. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama . Selamın aleyküm web siten süper ötesi güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 252

16. Bu konu : ” 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 170

17. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız gerçekten hayran edici, tebrikler 02-01-2021 04:23:05

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran edici, saolun , Gürbüz – 315

19. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

20. Bu konu : ” 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama ” çok güzel. Slm siteniz vallaha güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 485

21. Bilecik dan kimler var. 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama . Selamlar bu web sitesi harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 304

22. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

23. Kırıkkale merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 19-01-2021 02:48:14

24. Gürbüz Reply

Balıkesir dan kimler var. 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 77

25. Erzincan dan kimler var. 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 81

26. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

27. Ağrı merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 06-02-2021 01:36:58

28. Bu konu : ” 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 10

29. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 09-02-2021 09:12:29

30. Gürbüz Reply

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki iyi, sağolun 09-02-2021 09:13:10

31. Bu konu : ” 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama ” çok güzel. Selamlar web siten inanki çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 297

32. Rize dan kimler var. 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim güzel, tebrikler , – 460

33. Artvin dan kimler var. 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama . Slm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 202

34. Kayseri merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler 24-03-2021 22:27:14

35. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, şukuladım

36. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfan inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

37. Bu konu : ” 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 465

38. Iğdır dan kimler var. 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama . Merhabalar paylaşım yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 32

39. Diyarbakır dan kimler var. 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama . Selam sayfan inan ki hayran edici, saolun , ahmet – 397

40. Bu konu : ” 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 54

41. Tokat dan kimler var. 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama . Selam herkese siteniz valla mükemmel, face de paylaştım , Emine – 67

42. Bu konu : ” 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten harbiden güzel, tebrikler , Emine – 487

43. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Gürbüz Reply

Kilis dan kimler var. 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama . Slm paylaşımın ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 70

45. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

46. Artvin dan kimler var. 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama . Slm sayfa inanılmaz iyi, face de paylaştım , mehmet – 453

47. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 25-05-2021 13:50:10

48. Bu konu : ” 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 436

49. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 309

50. Merhabalar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

51. Zonguldak merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-06-2021 22:52:22

52. elif yılmaz Reply

Slm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, saolun

53. Selam herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, face de paylaştım

54. Bu konu : ” 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 201

55. Selamın aleyküm siteniz cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

56. selam arkadaşlar siteniz vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım

57. Manisa dan kimler var. 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama . selamun aleyküm paylaşımın yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 87

58. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan ciddiyim çok iyi, saolun 03-07-2021 13:17:33

59. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

60. Muğla dan kimler var. 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama . Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , ahmet – 182

61. Bu konu : ” 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 196

62. Bu konu : ” 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 440

63. Kütahya dan kimler var. 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama . Merhabalar siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 346

64. selamun aleyküm sayfa süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım

65. Kütahya merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın valla çok iyi, tebrikler 19-07-2021 05:55:12

66. Manisa dan kimler var. 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama . Selam herkese siten ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 61

67. Bu konu : ” 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 156

68. Bu konu : ” 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama ” çok güzel. Mrb web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 136

69. Bu konu : ” 2012, bildiğimiz şekliyle dünyadaki tüm insan yaşamının sonu için önceden belirlenmiş bir tarihti ama ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 382

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link