Bilmiyorsanız, Maya takviminin o yıl sona ermesinden bu yana 2012’de yaşanan kıyamet hakkındaydı. Bir yerlerde (sanırım youtube, kesin olarak emin değilim) gezegenimizin başka bir boyuta girmekte olduğunu duydum.

Şahsen benim için gerçekten orada ama üzerinde bir şey olup olmadığını bilmek istiyorum. Wikipedia’dan başka bir makale veya başka bir şey gibi. Son zamanlarda beni ilgilendiriyor. Herhangi bir yardım için teşekkürler.

Author

32 Comments

1. Muş dan kimler var. 2012 fenomeni hakkında herhangi bir makale var mı? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 332

2. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. 2012 fenomeni hakkında herhangi bir makale var mı? . Selamlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 129

3. Merhaba paylaşımınız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

4. Uşak dan kimler var. 2012 fenomeni hakkında herhangi bir makale var mı? . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 313

5. Trabzon merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım inanki hayran edici, twitter da paylaştım 06-04-2021 12:35:59

6. Kilis merkezden ben . Mrb paylaşımınız ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 06-04-2021 12:36:09

7. Bu konu : ” 2012 fenomeni hakkında herhangi bir makale var mı? ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki çok güzel, sağolun , mehmet – 61

8. Aydın merkezden ben hatice. Merhaba sayfa valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 06-04-2021 12:36:45

9. elif yılmaz Reply

Merhabalar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

10. Şırnak merkezden ben ali. Slm siten yeminle çok iyi, teşekkürler 06-04-2021 12:39:09

11. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

12. Bu konu : ” 2012 fenomeni hakkında herhangi bir makale var mı? ” çok güzel. Mrb web sitesi inanki hayran edici, şukuladım , ziya – 272

13. Bu konu : ” 2012 fenomeni hakkında herhangi bir makale var mı? ” çok güzel. Slm siten harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 446

14. Bu konu : ” 2012 fenomeni hakkında herhangi bir makale var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 9

15. Bu konu : ” 2012 fenomeni hakkında herhangi bir makale var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, tebrikler , memo – 317

16. Merhabalar web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım

17. Bu konu : ” 2012 fenomeni hakkında herhangi bir makale var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 4

18. Gürbüz Reply

Ankara dan kimler var. 2012 fenomeni hakkında herhangi bir makale var mı? . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, sağolun , Gürbüz – 338

19. Selamın aleyküm sayfanız cidden çok güzel, teşekkürler

20. Denizli dan kimler var. 2012 fenomeni hakkında herhangi bir makale var mı? . Merhaba herkese web siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 307

21. selamun aleyküm paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sağolun

22. Ankara dan kimler var. 2012 fenomeni hakkında herhangi bir makale var mı? . Selam herkese paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, saolun , Aylin – 268

23. Bu konu : ” 2012 fenomeni hakkında herhangi bir makale var mı? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 483

24. Bu konu : ” 2012 fenomeni hakkında herhangi bir makale var mı? ” çok güzel. Merhabalar web siten valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 71

25. Aydın merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfa vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 28-06-2021 23:50:33

26. Bu konu : ” 2012 fenomeni hakkında herhangi bir makale var mı? ” çok güzel. Selamlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 349

27. Giresun dan kimler var. 2012 fenomeni hakkında herhangi bir makale var mı? . merhaba arkadaşlar siteniz cidden güzel, tebrikler , doruk – 230

28. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Bu konu : ” 2012 fenomeni hakkında herhangi bir makale var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 410

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link