2012 filmindeki Katolik Rahipler: ” Tanrı Gerçek Değildir. Gerçeklikle Bağlantımızın Kesildiğinden Bahsetmiş miydim? ”

https://www.youtube.com/watch?v=Fi8RwfIVoa8

Filmler bilinçaltı içerir ve beyin yıkama programları olarak kullanılmaktadır. Bilinçaltılar sahnelerin seslerinde gizlidir. Bu durumda, atmosfer ya da her neyse, bir grup rahip tarafından rastgele konuşmanın olduğunu düşünürsünüz, ama aslında bilinçaltıları böyle gizlerler. Bir kazzillion kez yapıldığını gördüm. Aşağıdaki video Cloverfield filmindeki bilinçaltı olayları ortaya çıkarıyor. Brooklyn köprüsünü yıkanın Müslümanlar olacağını söyleyenler bile var. Öngörülü programlama 101.

Hollywood Sizi Nasıl Yıkıyor! [ Video 2020] https://www.youtube.com/watch?v=okgMQBhysTo

Devasa bir şey keşfettim. Büyük bir şeye işaret eden bilinçaltı ifadeler. Keşke size her şeyi anlatabilsem ama kanıtı bir belgesel şeklinde sunmam gerekiyor ve ben de güvenliğimden korkuyorum. Doküman çalışmaya başladığında, benimle istedikleri her şeyi yapabilirler …

Gönderen … 1Truth4Life
[comments]

“2012 filmindeki Katolik Rahipler: ” Tanrı Gerçek Değildir. Gerçeklikle Bağlantımızın Kesildiğinden Bahsetmiş miydim? ”” üzerine 10 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Merhabalar siten harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-10-2020 18:21:40

2. Hakkari merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfa yeminle mükemmel, sağolun 07-10-2020 21:13:14

3. Uşak merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın inanılmaz çok güzel, tebrikler 08-10-2020 00:25:06

4. Iğdır merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 18-10-2020 20:05:29

5. Gaziantep dan kimler var. 2012 filmindeki Katolik Rahipler: ” Tanrı Gerçek Değildir. Gerçeklikle Bağlantımızın Kesildiğinden Bahsetmiş miydim? ” . Selam sayfa inanki çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 166

6. Rize merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 19-10-2020 21:39:36

7. Uşak dan kimler var. 2012 filmindeki Katolik Rahipler: ” Tanrı Gerçek Değildir. Gerçeklikle Bağlantımızın Kesildiğinden Bahsetmiş miydim? ” . Selamın aleyküm web siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 294

Yorum yapın