İnsanlar artık ana akım tarafından beyinleri daha çok yıkanmış görünüyor. Daha az eleştirel düşünme. Tanıdığım insanların yarısı covid pozlarını almakla övünmeye devam ediyor. Cinsiyet rolleri aniden değişti ve erkekler daha kadınsı ve kadınlar daha erkeksi. Eleştirel ırk, çeşitlilik ve kapsayıcılık her yerde birdenbire. İnsanlar artık daha otoriter görünüyorlar ve başkalarının fikirlerini kabul etmiyorlar. İnsanların artık daha uzun ve çok daha büyük göründüğünü de fark ettim. Pop kültürü ve müzik gerçekten kötüleşti. Tik tok ve sadece hayranlar artık norm haline geliyor. İnternet kültürü tamamen değişti, şimdi sadece sağ kanadın görüşlerini sansürlüyorlar ve çoğu büyük topluluklar havada sörf yapıyor gibi görünüyor. Birçok eski forum aniden öldü veya bir gecede tamamen değişti. Siyasi olarak doğru kültür ve neo liberal kültür, 2015 civarında birden bire devraldı. 2015’in başlarında büyük bir değişim varmış gibi geliyor.

Author

26 Comments

1. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 09-04-2021 12:53:24

2. Bu konu : ” 2012 sonrası gerçekte köklü bir değişim olduğunu hisseden var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanki çok iyi, şukuladım , Emine – 203

3. Gaziantep merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 09-04-2021 17:03:34

4. Şanlıurfa dan kimler var. 2012 sonrası gerçekte köklü bir değişim olduğunu hisseden var mı? . merhaba arkadaşlar siteniz yeminle güzel, şukuladım , ali – 299

5. Kastamonu merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşım inanki hoşuma gitti, şukuladım 21-04-2021 06:47:05

6. Merhaba herkese paylaşım cidden mükemmel, face de paylaştım

7. Malatya dan kimler var. 2012 sonrası gerçekte köklü bir değişim olduğunu hisseden var mı? . merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 235

8. Aydın merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız vallaha çok iyi, saolun 04-05-2021 13:47:55

9. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 05-05-2021 20:41:06

10. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten inanki hoşuma gitti, şukuladım 06-05-2021 22:35:32

11. Selamlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

12. Antalya merkezden ben ali. Slm bu web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 21-05-2021 06:14:30

13. selam arkadaşlar web siten inanki hayran edici, şukuladım

14. Gürbüz Reply

Ağrı dan kimler var. 2012 sonrası gerçekte köklü bir değişim olduğunu hisseden var mı? . Merhaba paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 369

15. Gürbüz Reply

Trabzon merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz inanki güzel, sağolun 27-05-2021 04:37:48

16. Manisa dan kimler var. 2012 sonrası gerçekte köklü bir değişim olduğunu hisseden var mı? . Selam paylaşım inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 65

17. Giresun dan kimler var. 2012 sonrası gerçekte köklü bir değişim olduğunu hisseden var mı? . Slm web siten valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 378

18. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. 2012 sonrası gerçekte köklü bir değişim olduğunu hisseden var mı? . Slm sayfan cidden hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 271

19. Ağrı merkezden ben ali. selamun aleyküm siten ciddiyim güzel, teşekkürler 26-06-2021 10:18:22

20. Bu konu : ” 2012 sonrası gerçekte köklü bir değişim olduğunu hisseden var mı? ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 240

21. Bu konu : ” 2012 sonrası gerçekte köklü bir değişim olduğunu hisseden var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, saolun , mehmet – 214

22. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

23. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun

24. Bartın merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 28-07-2021 03:50:02

25. Ağrı dan kimler var. 2012 sonrası gerçekte köklü bir değişim olduğunu hisseden var mı? . Selam herkese web siten inanılmaz güzel, teşekkürler , ziya – 294

26. Bu konu : ” 2012 sonrası gerçekte köklü bir değişim olduğunu hisseden var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim güzel, sağolun , ali – 136

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link