İnsanlar artık ana akım tarafından beyinleri daha çok yıkanmış görünüyor. Daha az eleştirel düşünme. Tanıdığım insanların yarısı covid pozlarını almakla övünmeye devam ediyor. Cinsiyet rolleri aniden değişti ve erkekler daha kadınsı ve kadınlar daha erkeksi. Eleştirel ırk, çeşitlilik ve kapsayıcılık her yerde birdenbire. İnsanlar artık daha otoriter görünüyorlar ve başkalarının fikirlerini kabul etmiyorlar. İnsanların artık daha uzun ve çok daha büyük göründüğünü de fark ettim. Pop kültürü ve müzik gerçekten kötüleşti. Tik tok ve sadece hayranlar artık norm haline geliyor. İnternet kültürü tamamen değişti, şimdi sadece sağ kanadın görüşlerini sansürlüyorlar ve çoğu büyük topluluklar havada sörf yapıyor gibi görünüyor. Birçok eski forum aniden öldü veya bir gecede tamamen değişti. Siyasi olarak doğru kültür ve neo liberal kültür, 2015 civarında birden bire devraldı. 2015’in başlarında büyük bir değişim varmış gibi geliyor.

Author

8 Comments

1. Karabük merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 09-04-2021 12:53:24

2. Bu konu : ” 2012 sonrası gerçekte köklü bir değişim olduğunu hisseden var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanki çok iyi, şukuladım , Emine – 203

3. Gaziantep merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 09-04-2021 17:03:34

4. Şanlıurfa dan kimler var. 2012 sonrası gerçekte köklü bir değişim olduğunu hisseden var mı? . merhaba arkadaşlar siteniz yeminle güzel, şukuladım , ali – 299

5. Kastamonu merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşım inanki hoşuma gitti, şukuladım 21-04-2021 06:47:05

6. Merhaba herkese paylaşım cidden mükemmel, face de paylaştım

7. Malatya dan kimler var. 2012 sonrası gerçekte köklü bir değişim olduğunu hisseden var mı? . merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 235

8. Aydın merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız vallaha çok iyi, saolun 04-05-2021 13:47:55

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link