Herkese merhaba, her ne sebeple olursa olsun, son zamanlarda bunu kafamda sık sık yaşadım ve araştırmamda konunun geniş çapta tartışıldığını gördüm. Herkes 2012’de dünyanın nasıl biteceğini hatırlıyor; Dünya kelimenin tam anlamıyla sona ermese de, o zamandan beri yokuş aşağı gidiyor gibi görünüyor. 2012’den önce toplumda bu kadar nefret ve bölünme görünmüyordu, bugünlerde toplum hiçbir şey üzerinde hemfikir değil gibi görünüyor ve anlaşmazlık sizi ırkçı, bağnaz ve diğer etiketler olarak etiketlemenize neden oluyor. İnsanlar en ufak şeyler yüzünden gücenirler. Akıllı bir sohbeti sürdürmek zor görünüyor ve teknoloji ve sosyal medya buna katkıda bulundu. Müzik, sinema, televizyon aynı tutkuya sahip değil ve spor siyasetin sahnesi haline geldi. hepsi normal olarak görülüyor ve geniş ölçekte kabul ediliyor. Her neyse, herkes yeni bir gerçekliğe girdiğimizi düşünüyor?

Author

11 Comments

1. Muş merkezden ben hatice. Mrb siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 03-03-2021 00:58:10

2. Bu konu : ” 2012 yeni bir gerçekliğin başlangıcı mıydı ” çok güzel. Merhaba sayfa valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 109

3. Bu konu : ” 2012 yeni bir gerçekliğin başlangıcı mıydı ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 13

4. selam arkadaşlar web siteniz cidden hayran edici, şukuladım

5. Manisa dan kimler var. 2012 yeni bir gerçekliğin başlangıcı mıydı . selam arkadaşlar sayfa inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 499

6. Merhaba herkese siten süper ötesi hayran edici, face de paylaştım

7. Hakkari merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler 07-04-2021 22:29:28

8. Erzurum merkezden ben ali. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 08-04-2021 23:22:33

9. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link