2012’de bu adamın evsiz bir kurbana saldırıp sonra yüzünü yemeye başladığı olayı hatırlıyor musunuz?

Bunun “banyo tuzlarından” kaynaklandığını söylediler.

Polis, adamı gövdesinden defalarca vurmayı denedi ama adam homurdanarak döndü ve yemeye devam etti.

Kafasına bir atış yaptı …

Kesinlikle tanıdık geliyor değil mi

Bu saçmalığa banyo tuzları mı neden oldu?

Belki seni bu şekilde canlandırır, ama zombi fikrinin ne kadar popüler olduğuna bakılırsa, bir şey bana bunun bir tür deney olduğunu söylüyor.Hakkında hiçbir fikrimiz olmayan ve asla olmayacak bir şey

İnsan edebiyatı bir zombinin özelliklerini gösterdi. Bir filmden bir şeye benziyor

O zamandan beri böyle bir şey olmadı

Ve o zamandan beri konuşulmadı

This Post Has 23 Comments

1. memo

Bingöl merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 29-12-2020 21:56:23

2. Aylin

Bu konu : ” 2012’de bu adamın evsiz bir kurbana saldırıp sonra yüzünü yemeye başladığı olayı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 317

3. ali

Bu konu : ” 2012’de bu adamın evsiz bir kurbana saldırıp sonra yüzünü yemeye başladığı olayı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Slm siteniz inan ki güzel, şukuladım , ali – 373

4. ziya

Merhabalar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

5. ahmet

Osmaniye merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 04-01-2021 10:39:10

6. doruk

Tekirdağ dan kimler var. 2012’de bu adamın evsiz bir kurbana saldırıp sonra yüzünü yemeye başladığı olayı hatırlıyor musunuz? . Selamlar web siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun , doruk – 459

7. hatice

Bu konu : ” 2012’de bu adamın evsiz bir kurbana saldırıp sonra yüzünü yemeye başladığı olayı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 439

8. gaye

Selamlar paylaşım valla hayran bıraktı, saolun

9. Emine

Bu konu : ” 2012’de bu adamın evsiz bir kurbana saldırıp sonra yüzünü yemeye başladığı olayı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 405

10. emin

Bu konu : ” 2012’de bu adamın evsiz bir kurbana saldırıp sonra yüzünü yemeye başladığı olayı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz cidden iyi, face de paylaştım , emin – 293

11. ali

Adıyaman dan kimler var. 2012’de bu adamın evsiz bir kurbana saldırıp sonra yüzünü yemeye başladığı olayı hatırlıyor musunuz? . Mrb sayfa valla hayran edici, tebrikler , ali – 453

12. ali

merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi güzel, tebrikler

13. banu

Rize merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 19-02-2021 13:50:44

14. emin

Bu konu : ” 2012’de bu adamın evsiz bir kurbana saldırıp sonra yüzünü yemeye başladığı olayı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, saolun , emin – 311

15. emin

Bu konu : ” 2012’de bu adamın evsiz bir kurbana saldırıp sonra yüzünü yemeye başladığı olayı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 482

16. Hasan

Bu konu : ” 2012’de bu adamın evsiz bir kurbana saldırıp sonra yüzünü yemeye başladığı olayı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 236

17. memo

Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

18. memo

Nevşehir merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 08-03-2021 10:17:24

19. hatice

Siirt dan kimler var. 2012’de bu adamın evsiz bir kurbana saldırıp sonra yüzünü yemeye başladığı olayı hatırlıyor musunuz? . Selam web siten gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 2

20. mehmet

Bu konu : ” 2012’de bu adamın evsiz bir kurbana saldırıp sonra yüzünü yemeye başladığı olayı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran edici, şukuladım , mehmet – 328

21. ziya

merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

22. hatice

Iğdır merkezden ben hatice. Slm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 25-03-2021 12:47:34

23. ali

Bu konu : ” 2012’de bu adamın evsiz bir kurbana saldırıp sonra yüzünü yemeye başladığı olayı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar sayfa harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 33

Bir cevap yazın