Kategoriler
Genel

2012’de ‘dijital’ bir vardiya varmış gibi görünüyor mu? Belki de Mayaların hepsi doğruydu ve Shift yaptık ama hepimizin düşündüğü gibi değil mi?

Ne oldu? Toplum ve dijital olarak, 2006’ya yakın olsa bile gülünç olan sert bir sol ve şimdi sınırda Çin’i aldık, Çin’in gözetim tekniklerine başvurmamız hala gülünç bir şeydi. https://www.buzzfeednews.com/article/meghara/the-police-state-of-the-future-is-already-here

Parçalarını zaten yavaşça adapte ettik, ancak 2012’den beri gaz kelebeği şimdi 5 çentikte ve tren hızlanıyor. Motorlar hummin ve sinyaller yeşil renkte! Pekala bekçi gidiyoruz!

Sol çoğu kurumsal polis devlet ve başka hem de daha fazlası için çığlık tutmak !!! Ne zaman yeter? Evimizde kamera olana kadar? Rüya polisi olana kadar?

Bu aslında bir sosyalist ve küreselist savaşa karşıdır ve başkalarının da ilgisi yoktur. Aptallar için sadece aletlerin.

“2012’de ‘dijital’ bir vardiya varmış gibi görünüyor mu? Belki de Mayaların hepsi doğruydu ve Shift yaptık ama hepimizin düşündüğü gibi değil mi?” için 7 yanıt

Giresun merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 24-07-2020 04:18:28

Ardahan merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, sağolun 31-07-2020 16:11:03

Bayburt merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle çok iyi, şukuladım 06-08-2020 18:41:03

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir