Maya takvimine göre, dünyanın 2012’de sona ermesi gerekiyordu. O zamandan beri hayatın giderek daha da kötüye gittiğine dikkat edin. Bir yılın en son ne zaman “harika” olduğunu hatırlayamıyorum, yani geçen yıllar mutlak bir HELL yaşıyordu. Tesadüf? Muhtemelen, ama ilginç rahibe daha az

Author

32 Comments

1. Ardahan merkezden ben Hasan. Slm bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, tebrikler 09-03-2021 06:14:01

2. Bu konu : ” 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden hayran bıraktı, sağolun , – 203

3. Merhabalar web siten gerçekten çok güzel, şukuladım

4. Muş dan kimler var. 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? . Mrb sayfan süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 207

5. Malatya dan kimler var. 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? . Merhabalar paylaşımınız vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 308

6. Afyon dan kimler var. 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? . Slm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 281

7. Selam herkese paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Merhabalar paylaşımınız inanki iyi, face de paylaştım

9. Rize dan kimler var. 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 296

10. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

11. Tekirdağ dan kimler var. 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? . Merhaba herkese sayfa süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 163

12. Bu konu : ” 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 404

13. Tunceli merkezden ben memo. Merhabalar web sitesi valla hayran edici, şukuladım 04-05-2021 06:03:04

14. Bu konu : ” 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 157

15. Bu konu : ” 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Mrb web sitesi cidden iyi, saolun , ahmet – 388

16. Kocaeli dan kimler var. 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? . Mrb bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 155

17. Tunceli merkezden ben Hasan. Slm siteniz valla dikkatimi çekti, tebrikler 12-05-2021 13:53:37

18. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-06-2021 06:54:43

19. Merhaba herkese siten süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

20. Antalya dan kimler var. 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 430

21. Bu konu : ” 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 446

22. Bu konu : ” 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 168

23. Bu konu : ” 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 464

24. Bu konu : ” 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 493

25. Bu konu : ” 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Mrb siteniz cidden güzel, saolun , ali – 134

26. Burdur dan kimler var. 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? . Selam herkese paylaşımın cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 208

27. Bu konu : ” 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 99

28. Kahramanmaraş dan kimler var. 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? . selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 104

29. Bu konu : ” 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 280

30. Uşak merkezden ben ali. Slm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 22-07-2021 22:17:35

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link