Maya takvimine göre, dünyanın 2012’de sona ermesi gerekiyordu. O zamandan beri hayatın giderek daha da kötüye gittiğine dikkat edin. Bir yılın en son ne zaman “harika” olduğunu hatırlayamıyorum, yani geçen yıllar mutlak bir HELL yaşıyordu. Tesadüf? Muhtemelen, ama ilginç rahibe daha az

Author

12 Comments

1. Ardahan merkezden ben Hasan. Slm bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, tebrikler 09-03-2021 06:14:01

2. Bu konu : ” 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden hayran bıraktı, sağolun , – 203

3. Merhabalar web siten gerçekten çok güzel, şukuladım

4. Muş dan kimler var. 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? . Mrb sayfan süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 207

5. Malatya dan kimler var. 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? . Merhabalar paylaşımınız vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 308

6. Afyon dan kimler var. 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? . Slm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 281

7. Selam herkese paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Rize dan kimler var. 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 296

9. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

10. Tekirdağ dan kimler var. 2012’de dünyanın sonunun ne zaman olacağını hatırlıyor musunuz? . Merhaba herkese sayfa süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 163

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link