Sanki her şeye çok daha karanlık nihilist enerji ve şimdi daha fazla NPC varmış gibi. İnsanlar çok daha düzgün ve politik olarak doğrudur. Artık insanların kendilerine ve başkalarına gülebilecekleri alçakgönüllülük yok. Ana akım pop kültürü berbat. İnsanların konuştuğu tek şey Netflix harikulade kahramanları ve şimdi tik tok. Ana akım müzik ve şovlar utanç verici. Marksizmi ve kritik ırkı şimdi her yerde görmek. Erkekler dişileştirilmiş ve kadınlar daha erkeksi. İnsanlar otoriter hale geldi ve artık diğer görüşleri kabul etmiyorlar. Dünya artık çok bölünmüş hissediyor .. Devam edebilirim.

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” 2012’den sonra bir şeyler değişmiş gibi hisseden başka kimse var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 175

2. selamun aleyküm paylaşımın valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

3. Bu konu : ” 2012’den sonra bir şeyler değişmiş gibi hisseden başka kimse var mı? ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 328

4. Bu konu : ” 2012’den sonra bir şeyler değişmiş gibi hisseden başka kimse var mı? ” çok güzel. Selam sayfa vallaha çok iyi, tebrikler , memo – 282

5. Rize dan kimler var. 2012’den sonra bir şeyler değişmiş gibi hisseden başka kimse var mı? . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 495

6. İzmir dan kimler var. 2012’den sonra bir şeyler değişmiş gibi hisseden başka kimse var mı? . Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 214

7. Selamlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

8. Gümüşhane dan kimler var. 2012’den sonra bir şeyler değişmiş gibi hisseden başka kimse var mı? . Slm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 211

9. Kırklareli dan kimler var. 2012’den sonra bir şeyler değişmiş gibi hisseden başka kimse var mı? . Selamlar web siteniz inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 441

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link