MSM, seçkinlerin sözcüsü gibidir. Gerçi gerçek için. Onları nasıl okuyacağıma dair bazı ekstra bilgiler içeren oldukça temiz bir Q damlası PDF derlemesi okumaya başladım.

Eski mobil danışmanım hakkında bir hikaye anlattığımda ve Clinton yönetiminde eski USSS idi ve arabanın önüne sadece “Q” harfiyle bir plaka taktığında kimse beni dinlemek istemiyor. Bu, Q düşüşlerinin başlamasından yaklaşık 5 yıl önceydi. Onları gördüğümde hatırlıyorum, aptal YLYL konuları için de 4 kanal tarardım.

İnsanlar fikre açık olmadan beni kapattılar, bu belki …. Sadece belki. Q sadece bir aldatmaca değil. Yani hadi. Buradaki ihtimal nedir? Birkaç yıl sonra ortalıkta dolaştıklarını gördüm, hala arabanın önündeki Q. Demek istediğim, ne de olsa bu bir komplo forumu.

Belki bir ipucuydu?

Author

11 Comments

1. Şanlıurfa merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 03-03-2021 08:52:30

2. selam arkadaşlar siteniz cidden hayran edici, face de paylaştım

3. Gürbüz Reply

Merhaba web siten gerçekten güzel, face de paylaştım

4. Bu konu : ” 2013’te ana akım medyaya güvenmeyi bıraktım. Neden Q’yu bir grup çılgın, ırkçı, komplo teorisyeni olarak susturmaya bu kadar kararlılar? Yasaklandı ve İptal Edildi. ” çok güzel. Slm web siten gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 262

5. Kilis merkezden ben mehmet. Selam sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 05-03-2021 01:50:07

6. Ağrı dan kimler var. 2013’te ana akım medyaya güvenmeyi bıraktım. Neden Q’yu bir grup çılgın, ırkçı, komplo teorisyeni olarak susturmaya bu kadar kararlılar? Yasaklandı ve İptal Edildi. . Selamlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, saolun , doruk – 114

7. Gürbüz Reply

Selam sayfa inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

8. Selam herkese paylaşım inanki çok güzel, şukuladım

9. Mersin merkezden ben ali. Selam sayfanız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-03-2021 00:19:13

10. Merhaba herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

11. Bu konu : ” 2013’te ana akım medyaya güvenmeyi bıraktım. Neden Q’yu bir grup çılgın, ırkçı, komplo teorisyeni olarak susturmaya bu kadar kararlılar? Yasaklandı ve İptal Edildi. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 416

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link