Her şey çok daha kötüye gitti, insanlar farklı davranmaya başladı, internet boka battı, her şey politik hale geldi, kültür tamamen değişti, insanlar küçük şeyler yüzünden ürküyor, daha fazla yol öfkesi / pasif saldırganlık, MSM / sosyal medya tarafından daha fazla insanın beyni yıkanmış görünüyor anlatı ve hatta zaman hızlandı

Bunu fark eden var mı?

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” 2014-2015’in sonundaki büyük değişimi yaşayan başka kimse oldu mu? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 320

2. Kocaeli merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 00:51:43

3. Mardin dan kimler var. 2014-2015’in sonundaki büyük değişimi yaşayan başka kimse oldu mu? . Selamlar siten yeminle mükemmel, sağolun , gaye – 383

4. Bu konu : ” 2014-2015’in sonundaki büyük değişimi yaşayan başka kimse oldu mu? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 290

5. Bu konu : ” 2014-2015’in sonundaki büyük değişimi yaşayan başka kimse oldu mu? ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 77

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link