2015-2016’dan beri kendini aptallık içinde yaşadığımızı hisseden başka kimse var mı?

Bu zaman diliminde insanlar mantığı ve eleştirel düşünmeyi bıraktı. Pek çok insanın artık sadece YouTube videolarını izlediklerini veya sosyal medyada veya msm’de gördüklerine / duyduklarına inandıklarını eleştirel olarak düşündüğünü bile sanmıyorum

Komik olan, herkesin haklı olduğunu düşünmesi ve diğer kişinin yanlış olmasıdır. Orta yol yok. Artık sohbet etmenin veya tartışmanın yolu yok.

“2015-2016’dan beri kendini aptallık içinde yaşadığımızı hisseden başka kimse var mı?” üzerine 7 yorum

1. Karaman dan kimler var. 2015-2016’dan beri kendini aptallık içinde yaşadığımızı hisseden başka kimse var mı? . Mrb web siteniz vallaha güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 489

2. İzmir merkezden ben . Merhaba paylaşımınız ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 21-02-2021 20:33:57

3. Kilis dan kimler var. 2015-2016’dan beri kendini aptallık içinde yaşadığımızı hisseden başka kimse var mı? . Selam herkese paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 199

4. Giresun merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-02-2021 11:52:02

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link