2015’ten önce her yerde “aşırı” liberalizmi pek hatırlamıyorum, şimdi her yerde. Kritik yarış öğretiliyor ve artık çeşitlilik ekipleri var. MSM’nin söylediklerine göre beyinleri yıkanan ve muhalif fikirleri kabul etmeyen daha fazla insan var. Bir şey söylersen sana sadece ırkçı, homofobik veya bağnaz derler. Uzun zamandır tanıdığım insanlarla konuşmayı, ne kadar politik ve farklı fikirlere kapılmadıkları için bırakmak zorunda kaldım. Artık her şey bölünmüş hissediyor. İnsanlar da 2015 öncesine göre çok daha farklı davranıyor. 2015 öncesi insanlar gibi kolay giden ya da politik olmayan herkesi idk. Cehennem, bugün yolda araba sürüyordum ve TRUMP, BLM ve pitbull çıkartmaları olan bir sürü araba gördüm. Amerika’daki bölünme bugünlerde çıldırmış durumda.

Gönderen … Erramayhem89
[comments]

Author

26 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. 2015 sonrası gerçeklik değişti mi? . Selam herkese web siteniz valla çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 271

2. Bu konu : ” 2015 sonrası gerçeklik değişti mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, saolun , Emine – 363

3. İzmir merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten ciddiyim hayran edici, şukuladım 23-04-2021 08:41:46

4. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

5. Bitlis dan kimler var. 2015 sonrası gerçeklik değişti mi? . Selamlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 329

6. Bayburt merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, şukuladım 29-04-2021 12:34:35

7. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, şukuladım

8. Selam siteniz ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

9. Bu konu : ” 2015 sonrası gerçeklik değişti mi? ” çok güzel. Selamlar web siten cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 111

10. Kırklareli dan kimler var. 2015 sonrası gerçeklik değişti mi? . Selamın aleyküm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 1

11. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 2015 sonrası gerçeklik değişti mi? ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 316

13. Mrb sayfan gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

15. Edirne merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 09-06-2021 18:05:07

16. Bu konu : ” 2015 sonrası gerçeklik değişti mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 255

17. Bu konu : ” 2015 sonrası gerçeklik değişti mi? ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 186

18. Adana dan kimler var. 2015 sonrası gerçeklik değişti mi? . Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 76

19. Bingöl dan kimler var. 2015 sonrası gerçeklik değişti mi? . Selamın aleyküm siteniz valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 60

20. Bu konu : ” 2015 sonrası gerçeklik değişti mi? ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 254

21. Bu konu : ” 2015 sonrası gerçeklik değişti mi? ” çok güzel. Selamlar sayfan süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 65

22. Bitlis dan kimler var. 2015 sonrası gerçeklik değişti mi? . Mrb bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , banu – 476

23. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. 2015 sonrası gerçeklik değişti mi? . Merhabalar siteniz süper ötesi hayran edici, saolun , elif yılmaz – 398

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link