2015’ten önce her yerde “aşırı” liberalizmi pek hatırlamıyorum, şimdi her yerde. Kritik yarış öğretiliyor ve artık çeşitlilik ekipleri var. MSM’nin söylediklerine göre beyinleri yıkanan ve muhalif fikirleri kabul etmeyen daha fazla insan var. Bir şey söylersen sana sadece ırkçı, homofobik veya bağnaz derler. Uzun zamandır tanıdığım insanlarla konuşmayı, ne kadar politik ve farklı fikirlere kapılmadıkları için bırakmak zorunda kaldım. Artık her şey bölünmüş hissediyor. İnsanlar da 2015 öncesine göre çok daha farklı davranıyor. 2015 öncesi insanlar gibi kolay giden ya da politik olmayan herkesi idk. Cehennem, bugün yolda araba sürüyordum ve TRUMP, BLM ve pitbull çıkartmaları olan bir sürü araba gördüm. Amerika’daki bölünme bugünlerde çıldırmış durumda.

Gönderen … Erramayhem89
[comments]

Author

11 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. 2015 sonrası gerçeklik değişti mi? . Selam herkese web siteniz valla çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 271

2. Bu konu : ” 2015 sonrası gerçeklik değişti mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, saolun , Emine – 363

3. İzmir merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten ciddiyim hayran edici, şukuladım 23-04-2021 08:41:46

4. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

5. Bitlis dan kimler var. 2015 sonrası gerçeklik değişti mi? . Selamlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 329

6. Bayburt merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, şukuladım 29-04-2021 12:34:35

7. Selam siteniz ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

8. Bu konu : ” 2015 sonrası gerçeklik değişti mi? ” çok güzel. Selamlar web siten cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 111

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link