2014 hatırladığım son normal yıldı. Sonra, 2014-2015’in sonlarında, şeyler temelde bir gecede alışılmadık / bizzarro hissetmeye başladı. İnternet bile çok değişti. Bir tür ruhsal değişim ya da olmuş gibi görünüyor. Tanıdığım çoğu insan o zamandan beri tamamen değişti ya da genel olarak insanlar çok farklı davranıyor. Herkes kendi küçük çevrimiçi yankı odalarına kilitlenmiş gibi görünüyor. Empati ve narsisizm eksikliğinde büyük bir artış olduğunu düşünüyorum. Bununla birlikte, o eski dünyaya dair ufak tefek şeyler görüyorum, ama bu çok ender.

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” 2015’ten beri işlerin tamamen değiştiğini düşünen var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 145

2. Zonguldak merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-04-2021 19:41:06

3. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

4. Karaman dan kimler var. 2015’ten beri işlerin tamamen değiştiğini düşünen var mı? . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , ali – 127

5. Slm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Giresun dan kimler var. 2015’ten beri işlerin tamamen değiştiğini düşünen var mı? . selamun aleyküm sayfa yeminle iyi, twitter da paylaştım , – 76

7. Balıkesir dan kimler var. 2015’ten beri işlerin tamamen değiştiğini düşünen var mı? . selamun aleyküm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 314

8. Nevşehir merkezden ben Emine. Merhabalar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 28-04-2021 10:44:45

9. Edirne dan kimler var. 2015’ten beri işlerin tamamen değiştiğini düşünen var mı? . Mrb paylaşım yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 95

10. Merhaba herkese paylaşım valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. 2015’ten beri işlerin tamamen değiştiğini düşünen var mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 316

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link