2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi.

Kim gerçekten kazanırsa önemsizdir, bir sonucu olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Ya Trump sonuçlara itiraz edecek ya da Biden yapacak, kimsenin iradesi önemli değil. Posta ile oy verme arasında, oy pusulalarının alınmasının uzatılması, seçmenlerin bastırılması iddiası, dolandırıcılık iddiası sonuç vermeyecek.

Daha önce bir seçim sonucundan dolayı hiç endişeli ya da gergin olmadım ve şimdi de değilim, daha ziyade seçim günü ve sonraki haftalar için endişeliyim. Adayımın kaybedeceğinden korktuğum için değil, daha ziyade bazı şeylerin düşeceğini düşünüyorum. Ne veya kimin sorumlu olacağını bilmiyorum. Her iki tarafta da artık çok sayıda grup örgütleniyor ve tüm “Büyük Sıfırlama” zorlanıyor, kilitlenmeler, önümüzdeki günler için gerçekten dehşet içindeyim.

Ben sadece kilitlenmelerden paranoyak mıyım ve medya tacirlikten korkuyor muyum, yoksa hepiniz Salı gününün çılgın bir bokun başlangıcını mı işaret edeceğini düşünüyorsunuz?

“2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi.” üzerine 52 yorum

1. Mardin merkezden ben hatice. Mrb paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-11-2020 05:20:41

2. Bu konu : ” 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok iyi, tebrikler , emin – 394

3. Kütahya merkezden ben memo. Slm sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-11-2020 13:45:12

4. Artvin dan kimler var. 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. . Slm paylaşım ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 209

5. Bu konu : ” 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler , ahmet – 137

6. Konya dan kimler var. 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki iyi, teşekkürler , Hasan – 102

7. Bilecik merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 05-11-2020 06:12:18

8. Osmaniye dan kimler var. 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. . selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 90

9. Bayburt merkezden ben Hasan. Selam web siteniz ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 12-11-2020 08:50:18

10. Trabzon dan kimler var. 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok iyi, teşekkürler , ali – 429

11. Rize dan kimler var. 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 29

12. Sakarya dan kimler var. 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. . selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 149

13. Bitlis dan kimler var. 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. . Selam herkese bu web sitesi yeminle güzel, tebrikler , banu – 438

14. Kırklareli dan kimler var. 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. . Merhabalar sayfa valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 427

15. Bu konu : ” 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, saolun , ahmet – 219

16. Bu konu : ” 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 231

17. Aydın dan kimler var. 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 249

18. Kars merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla iyi, teşekkürler 25-11-2020 01:08:58

19. Ağrı merkezden ben . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden güzel, twitter da paylaştım 06-12-2020 13:03:11

20. Bu konu : ” 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 451

21. Edirne dan kimler var. 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. . Merhabalar paylaşım ciddiyim hayran edici, sağolun , mehmet – 389

22. Kütahya merkezden ben . Slm bu web sitesi valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-12-2020 20:07:20

23. Kastamonu dan kimler var. 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. . Slm web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 342

24. Bu konu : ” 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. ” çok güzel. Slm web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 299

25. Muğla dan kimler var. 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. . Merhaba web siten valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 361

26. Erzincan merkezden ben ziya. Mrb web siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 26-12-2020 17:58:55

27. Adana merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın valla çok hoşuma gitti, tebrikler 03-01-2021 20:53:31

28. Şırnak merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfa inan ki güzel, linkedinde paylaştım 05-01-2021 04:11:14

29. İstanbul dan kimler var. 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. . Slm paylaşımınız gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 338

30. Isparta dan kimler var. 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. . Selamlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 351

31. Bu konu : ” 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 248

32. Kilis dan kimler var. 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. . selamun aleyküm siteniz vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 274

33. Diyarbakır merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 01-02-2021 16:19:39

34. Bu konu : ” 2016, Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olacağı son seçimdi. ” çok güzel. Mrb web sitesi harbiden hayran edici, face de paylaştım , – 412

35. Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 16-02-2021 17:35:59

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link