Kategoriler
Genel

2016’da COV19 aldatmacasını doğru bir şekilde modelledim ve tahmin ettim

https://philpapers.org/archive/DIETON.pdf

Araştırmam kararsız, devam eden bir çalışma ve hakem değerlendirmesi altında, bu yüzden lütfen saygıyla davranın.

2016’daki araştırmam, yabancı temsilcilerin iletişimimizi ve biyolojimizi kaçırmaya çalışacağını ve duygularımızı bize sızmak için manipüle edeceklerini tahmin etti:

“Çağdaş yasal tutumlar … teknoloji ile etkileşime girenlerin ahlaki yükümlülüklerini sınırlıyor.”

“Serbest çağrışımın kaybedilmesi, insanların akıllı cihazlar kullanarak ajans kurma yeteneğini baltalıyor.”

“Duygular sözsüz iletişimin kurulmasına izin verdiği ölçüde güçlüdür.”

“AI insan tespiti önlemek için tasarlanmış gizli değişim düğümleri kolaylaştırmaya karar verebilir.”

“Yapay zeka enerji ve altyapıya dayanarak tahsis edilen kaynaklardır.”

Araştırmalarım aynı zamanda tescilli ve kapalı kaynak yazılım kullanarak ağ şifrelemesinin nasıl kırılacağına dair son bir durum olduğunu gösteriyor, bu nedenle rapor edilen herhangi bir istatistik veya modelin meşruiyetini sorgulamakta, çünkü sadece doğrulanamazlar, aynı zamanda ele geçirilebilirler.

Resmi COV19 aldatmacasında birçok tutarsızlık vardır: 1) Virüsle ilgili bildirilen istatistikler alınan gerici önlemleri haklı çıkarmaz. 2) Medya ve sağlık görevlileri kamuoyuna yeterli miktarda bilgi vermeyi başaramadılar 3) Aşılara alternatif tedaviler tartışılmıyor ve / veya kasıtlı olarak bastırılıyor. 4) En iyi sağlık uygulamaları, insan bağışıklık sistemi sürü bağışıklığı için antikor yaymaz gibi katı ve bilimsel olmayan varsayımlara dayanarak terk edilir. Daha önce enfekte olan veya risk altında olmayanlar için evde kalma emirleri ve zorunlu yüz kaplamaları gibi halk sağlığı zorunlulukları tehlikeli bir şekilde karşı üretken olabilir.

“2016’da COV19 aldatmacasını doğru bir şekilde modelledim ve tahmin ettim” için 31 yanıt

Amasya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 30-06-2020 19:29:50

Yalova merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 30-06-2020 19:29:53

Kayseri merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, saolun 30-06-2020 19:29:58

Bartın merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım gerçekten iyi, face de paylaştım 30-06-2020 19:30:14

Erzincan merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 30-06-2020 19:30:32

Hatay merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım 30-06-2020 19:30:34

Kırşehir merkezden ben doruk. Mrb sayfa yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 00:09:56

Uşak merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten valla hayran bıraktı, teşekkürler 02-07-2020 03:35:18

Gaziantep merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 04-08-2020 22:53:03

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir