Yani temelde, hayatını verimli ve sorunsuz bir şekilde yaşamış, görünüşte normal bir adam, hiçbir yerden bir cinayet çılgınlığına girmez.

Birini alır, bir manyak gibi araba kullanırdı, hiçbir şey yanlış değilmiş gibi davranırken, hız sınırını aşarken, stop lambaları / dur işaretlerini çalıştırır ve sürekli yandan kaydırarak arabaları kullanırdı.

Daha sonra bir silah aldı ve sokakta rastgele insanları infaz etmeye başladı. Birini öldürür ve sonra arabasına atlayıp kaçardı. Sonra Uber üzerinden başka bir ücret alır ve onları sorunsuz bir şekilde hedeflerine götürürdü. Sonra rastgele daha fazla insan öldürür ve normal olarak ücret toplamaya geri döner. Yedi saat boyunca ..

Dostum kulağa tam bir manyak gibi geliyor ama cinayetleri işleme nedeni oldukça ilginç. Uber Uygulamasının ona hepsini yapmasını söylediğine inanıyor. Ona kimi öldürmemesi gerektiğini söyledi. Simgenin kırmızıdan siyaha ve sonra şeytana dönüştüğünü söyledi. Vücudunu ele geçirdiğine inanıyor.

Hayatında daha önce hiç sorunu olmayan birinin başına böyle bir şey nasıl olur da hiçbir yerde olur?

https://en.m.wikipedia.org/wiki/2016_Kalamazoo_shootings

Çok üzücü bir hikaye. Çok ilginç.

Ek olarak, bunu yeni öğrendim, bu yüzden henüz pek bir şey bilmiyorum.

Author

30 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 2016’da Uber Sürücüsü Jason Dalton öldürme çılgınlığına çok derinden bakan var mı? ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 249

2. Bu konu : ” 2016’da Uber Sürücüsü Jason Dalton öldürme çılgınlığına çok derinden bakan var mı? ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , ali – 388

3. Ardahan merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-01-2021 02:21:24

4. Karabük dan kimler var. 2016’da Uber Sürücüsü Jason Dalton öldürme çılgınlığına çok derinden bakan var mı? . Merhaba sayfan vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 200

5. Yalova dan kimler var. 2016’da Uber Sürücüsü Jason Dalton öldürme çılgınlığına çok derinden bakan var mı? . Merhaba sayfanız cidden dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 75

6. Bu konu : ” 2016’da Uber Sürücüsü Jason Dalton öldürme çılgınlığına çok derinden bakan var mı? ” çok güzel. Merhaba siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 45

7. Bu konu : ” 2016’da Uber Sürücüsü Jason Dalton öldürme çılgınlığına çok derinden bakan var mı? ” çok güzel. Selamlar sayfa cidden çok güzel, teşekkürler , – 9

8. Ardahan dan kimler var. 2016’da Uber Sürücüsü Jason Dalton öldürme çılgınlığına çok derinden bakan var mı? . Merhaba sayfa ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 284

9. Selam sayfa vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” 2016’da Uber Sürücüsü Jason Dalton öldürme çılgınlığına çok derinden bakan var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hayran bıraktı, tebrikler , – 480

11. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 27-01-2021 20:04:09

12. Bayburt merkezden ben hatice. Selamlar web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 03-02-2021 21:05:21

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 2016’da Uber Sürücüsü Jason Dalton öldürme çılgınlığına çok derinden bakan var mı? ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi çok iyi, sağolun , Gürbüz – 74

14. Bu konu : ” 2016’da Uber Sürücüsü Jason Dalton öldürme çılgınlığına çok derinden bakan var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 333

15. Sivas dan kimler var. 2016’da Uber Sürücüsü Jason Dalton öldürme çılgınlığına çok derinden bakan var mı? . Mrb paylaşımın gerçekten mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 456

16. Afyon merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 17-02-2021 22:42:34

17. Yalova merkezden ben memo. Selam herkese siteniz inan ki çok iyi, şukuladım 25-02-2021 12:17:19

18. Tunceli merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-02-2021 21:30:42

19. Nevşehir merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 01-03-2021 20:57:22

20. Şanlıurfa merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siteniz inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 04-03-2021 18:50:07

21. Çorum dan kimler var. 2016’da Uber Sürücüsü Jason Dalton öldürme çılgınlığına çok derinden bakan var mı? . Selam paylaşımın valla çok iyi, face de paylaştım , memo – 334

22. Kırşehir merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 08-03-2021 05:01:24

23. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz vallaha hayran edici, teşekkürler 14-03-2021 02:24:40

24. Bu konu : ” 2016’da Uber Sürücüsü Jason Dalton öldürme çılgınlığına çok derinden bakan var mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 455

25. Samsun merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi valla güzel, sağolun 20-03-2021 19:06:10

26. Merhabalar paylaşımın harbiden mükemmel, face de paylaştım

27. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. 2016’da Uber Sürücüsü Jason Dalton öldürme çılgınlığına çok derinden bakan var mı? . Merhaba web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 115

28. Bingöl merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-04-2021 14:51:35

29. Bu konu : ” 2016’da Uber Sürücüsü Jason Dalton öldürme çılgınlığına çok derinden bakan var mı? ” çok güzel. Selam sayfan vallaha hayran edici, teşekkürler , – 376

30. Bu konu : ” 2016’da Uber Sürücüsü Jason Dalton öldürme çılgınlığına çok derinden bakan var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , ali – 465

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link