2017’de süper politik hale gelen şovlar?

2017’de süper politik hale gelen şovlar?

Trump seçildikten sonra 2017’de süper politik olduğunu fark ettiğiniz, izlediğiniz bazı şovlar nelerdir?

Benim için iki büyük (çok fazla şov izlemiyorum) Broad City ve Shameless. Eskiden en sevdiğim, günü bitirmek için iyi komedilerdi. Bu şovlara bayılırdım. Ancak 2017’de yazı zayıfladı ve herhangi bir karakter gelişimi propagandayla değiştirildi. İlk başta Hollywood’daki herkesin Trump için olmadıklarını göstermeleri gerektiğini düşündüğünü düşündüm. Ama daha ilginç olan nedir …. Bu şovların 2017’de bir sürü yeni yazar aldığını yeni fark ettim. Şimdi merak ediyorum, başka hangi şovların daha önce olmayan süper politik olduğunu fark ettiniz? Ve 2017’de yeni yazarlar da aldılar mı?

Bunun eğlenceli komplo TEORİSİ dışında hiçbir kanıtı yok, Obama’nın 2013’te propagandayı yasallaştırmasıyla bağlantılı olabilir mi? bağlantı

This Post Has 8 Comments

1. ahmet

Balıkesir dan kimler var. 2017’de süper politik hale gelen şovlar? . Merhaba herkese web siten harbiden hayran bıraktı, saolun , ahmet – 22

2. ziya

Şırnak dan kimler var. 2017’de süper politik hale gelen şovlar? . Mrb sayfanız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 445

3. doruk

Siirt merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-04-2021 07:34:30

4. ziya

merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

5. ziya

Konya dan kimler var. 2017’de süper politik hale gelen şovlar? . Merhaba paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 269

6. Hasan

Adana dan kimler var. 2017’de süper politik hale gelen şovlar? . Selam herkese paylaşımın vallaha çok güzel, teşekkürler , Hasan – 341

7. emin

Hakkari merkezden ben emin. Mrb siteniz valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-04-2021 10:13:10

8. ziya

Muş dan kimler var. 2017’de süper politik hale gelen şovlar? . selamun aleyküm web sitesi inan ki hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 384

Bir cevap yazın