Kapatılmış olmalı ama kanalın ne dendiğini hatırlayan var mı .. Videoları anlatan bir kadın vardı ve çoğunlukla komplolarla ilgiliydi. İsterseniz baştan çıkarıcı bir ses. Jeopolitik ve emperyalizm hakkında çok konuşuldu. Bunun çok fazla bilgi olmadığını biliyorum ama biliyorsan, biliyorsun. Kaybolmadan önce yaklaşık 200 bin abonesi olmuş olabilir. Ya da belki hala var idk.

34 Comments

1. Burdur dan kimler var. 2017’de yükselen ve gelecek olan bu YouTube kanalını bulmaya çalışıyorum . Selam herkese web siten inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 384

2. Bu konu : ” 2017’de yükselen ve gelecek olan bu YouTube kanalını bulmaya çalışıyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 49

3. Bu konu : ” 2017’de yükselen ve gelecek olan bu YouTube kanalını bulmaya çalışıyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 201

4. Yalova dan kimler var. 2017’de yükselen ve gelecek olan bu YouTube kanalını bulmaya çalışıyorum . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 185

5. Karabük merkezden ben doruk. Selam sayfanız ciddiyim mükemmel, sağolun 17-05-2021 11:40:17

6. Kocaeli dan kimler var. 2017’de yükselen ve gelecek olan bu YouTube kanalını bulmaya çalışıyorum . selamun aleyküm siten inan ki hayran edici, saolun , – 85

7. Bu konu : ” 2017’de yükselen ve gelecek olan bu YouTube kanalını bulmaya çalışıyorum ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 345

8. Bu konu : ” 2017’de yükselen ve gelecek olan bu YouTube kanalını bulmaya çalışıyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 477

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 2017’de yükselen ve gelecek olan bu YouTube kanalını bulmaya çalışıyorum ” çok güzel. Selam siten inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 233

10. Bu konu : ” 2017’de yükselen ve gelecek olan bu YouTube kanalını bulmaya çalışıyorum ” çok güzel. Slm paylaşım inan ki hayran edici, teşekkürler , – 189

11. Bu konu : ” 2017’de yükselen ve gelecek olan bu YouTube kanalını bulmaya çalışıyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 188

12. Bu konu : ” 2017’de yükselen ve gelecek olan bu YouTube kanalını bulmaya çalışıyorum ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz çok iyi, tebrikler , ahmet – 338

13. Kırşehir dan kimler var. 2017’de yükselen ve gelecek olan bu YouTube kanalını bulmaya çalışıyorum . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 324

14. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Bu konu : ” 2017’de yükselen ve gelecek olan bu YouTube kanalını bulmaya çalışıyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 186

16. Merhaba herkese paylaşım inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

17. selamun aleyküm siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Afyon dan kimler var. 2017’de yükselen ve gelecek olan bu YouTube kanalını bulmaya çalışıyorum . Merhaba herkese paylaşım cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 61

19. Bu konu : ” 2017’de yükselen ve gelecek olan bu YouTube kanalını bulmaya çalışıyorum ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 455

20. Isparta merkezden ben Emine. Mrb web sitesi vallaha hayran bıraktı, saolun 23-05-2021 11:13:10

21. Bu konu : ” 2017’de yükselen ve gelecek olan bu YouTube kanalını bulmaya çalışıyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 121

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 2017’de yükselen ve gelecek olan bu YouTube kanalını bulmaya çalışıyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hayran edici, saolun , elif yılmaz – 201

23. Denizli dan kimler var. 2017’de yükselen ve gelecek olan bu YouTube kanalını bulmaya çalışıyorum . Merhabalar web sitesi harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 442

24. Selamlar sayfanız cidden hayran edici, face de paylaştım

25. Diyarbakır merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, tebrikler 12-06-2021 05:17:31

26. Şırnak merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siten ciddiyim hayran bıraktı, saolun 23-06-2021 22:45:27

27. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. 2017’de yükselen ve gelecek olan bu YouTube kanalını bulmaya çalışıyorum . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 253

28. Edirne dan kimler var. 2017’de yükselen ve gelecek olan bu YouTube kanalını bulmaya çalışıyorum . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , memo – 11

29. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 15-07-2021 09:55:55

30. Ordu merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siten gerçekten güzel, teşekkürler 17-07-2021 15:31:32

31. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

32. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok güzel, şukuladım

33. Bu konu : ” 2017’de yükselen ve gelecek olan bu YouTube kanalını bulmaya çalışıyorum ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 126

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link