2018’de 4chan trollerinin “Marksist” ve “komünist” olarak fotoğraf alışverişinde okul atıcıları olduklarını hatırlıyor musunuz? Twitter ve Imgur sansürü. Nitelikli Bağışıklık ve Süper Vatanseverlik Yasası.

Bu, kendi kişisel arşivim aracılığıyla. Arada sırada daha alakalı bilgiler edindiğimde tekrar kontrol ediyorum ve bilgilerin hala yayında olup olmadığına bakıyorum.

Bunun, CIA Ajanı Debbie Wasserman Shultz’un Broward İlçesinde bulunan Stoneman Douglas Lisesi’ni vuran Nikolas Cruz ile ilgisi var.

Başka bir seçimin özünde, Şiddetli Marksist anlatı var. Ajan provokatörler tarafından kışkırtılmış olan ve olmayan tüm bu isyanlarla.

“AutoZone yangınını ateşleyen Minneapolis ‘Umbrella Man’ Hells Angels üyesi: polis”

Bence George Floyd, DNC Sözleşmesinin iptali yerine bu olayları kışkırtmak için kasıtlı bir kamu eylemiydi. 50 Milyon Dolarlık güvenlik bütçesi.

Sola yönelik baskı, oradaki protestolarda gerçekleşecekti. Bu para yani fazla mesai ve özel görev COVID nedeniyle iptal edildi. Muhtemelen bu çabalar için çekilecek olan bölgedeki birçok polis departmanını kızdırdı.

Uzun vadeli bir komplo olduğunu düşünüyorum yürürlüğe koymak SÜPER Vatanseverlik Yasası. Bence bu yüzden kongre sürekli yenilemeye ve genişletmeye devam ediyor, bu yüzden kaçınılmaz olarak bize karşı kullanılacaktır.

Bu Russiagate saçmalığı bizi 3. sıraya getirdi. Kızıl korku “Güvenlik” adına muhaliflerin ardından büyük çatışmalardan gelen rüzgârların bize barış getirisini inkar etmesinden sonra gelir. Altyapıyı, sosyal hizmetleri ve yaşam kalitesini iyileştirmek için vergi dolarlarıyla halk temsilini reddetmek.

Nitelikli Dokunulmazlık hakkında gerçekten bir konuşma yapmamız gerektiğini düşünüyorum – ne adayın dün gece gündeme getirdiği bir şey, ne de iki taraflı bir SÜPER YURTSEVERLİK HAREKETİ göreceğimizden korkuyorum.

Bu bir filtreden mi yoksa photoshop’tan mı geçirildi? Farkı görebilirsin pürüzsüz cilt yüzü ile daha solgun, daha sert yanak arasında.

Bu fotoğrafta ayrıca çift çene ve Cruz’un diğer resimleri var. tek çenesi vardır.

Bu resmin kaynağı 4chan’a 3 gün önce ve 2 gün önce yüklendi ve sonra 4chan MAGA aracılığıyla gönderildi. twitter troll. – ŞİMDİ SANSÜR

ekran görüntüsü – ŞİMDİ SANSÜR

Gazetecilik dürüstlüğü hakemleri için çok fazla.

4 kanal komünizmle bir 1 meşru sorunu 2-12-28

http://boards.4chan.org/pol/thread/160151824/name-one-1-legitimate-problem-with-communism-that

Arşiv

Ekran görüntüsü

4 chan IBS İnternet Kan Sporu genel kızımız 2-11-18

http://boards.4chan.org/pol/thread/160133334/ibs-internet-blood-sports-general-our-girl

Arşiv

Ekran görüntüsü

9-30-20’yi DÜZENLE

Pekala, Öyle görünüyor ki şimdi bir ödeme duvarı uygulayan İMGUR, twitter sayfasının yukarıdaki ekran görüntüsünü sildi ve twitter da görüntüyü kaldırdı.

Bu, nedeninin başka bir dersi KENDİ ARŞİVİMİZ OLMALIYIZ.

Böyle bir durumda hala arşivlerim var. İşte Twitter Ekran Görüntüsü yeniden yüklendi

“2018’de 4chan trollerinin “Marksist” ve “komünist” olarak fotoğraf alışverişinde okul atıcıları olduklarını hatırlıyor musunuz? Twitter ve Imgur sansürü. Nitelikli Bağışıklık ve Süper Vatanseverlik Yasası.” üzerine 24 yorum

1. Kırıkkale merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-10-2020 03:50:20

2. Tunceli merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 01-10-2020 04:39:01

3. Ardahan merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım 01-10-2020 04:42:12

4. Şırnak merkezden ben gaye. Selamlar paylaşım inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 01-10-2020 04:54:40

5. Giresun merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 01-10-2020 05:28:36

6. Çorum merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-10-2020 05:43:07

7. Elazığ merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi süper ötesi mükemmel, teşekkürler 01-10-2020 05:45:54

8. Yalova merkezden ben ali. Slm web siten vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-10-2020 08:27:35

9. Batman merkezden ben banu. Selam sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 02-10-2020 08:48:08

10. Kastamonu merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 10:17:41

11. Hatay dan kimler var. 2018’de 4chan trollerinin “Marksist” ve “komünist” olarak fotoğraf alışverişinde okul atıcıları olduklarını hatırlıyor musunuz? Twitter ve Imgur sansürü. Nitelikli Bağışıklık ve Süper Vatanseverlik Yasası. . selam arkadaşlar siten valla dikkat çekici, şukuladım , doruk – 34

12. Artvin dan kimler var. 2018’de 4chan trollerinin “Marksist” ve “komünist” olarak fotoğraf alışverişinde okul atıcıları olduklarını hatırlıyor musunuz? Twitter ve Imgur sansürü. Nitelikli Bağışıklık ve Süper Vatanseverlik Yasası. . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 119

13. Bu konu : ” 2018’de 4chan trollerinin “Marksist” ve “komünist” olarak fotoğraf alışverişinde okul atıcıları olduklarını hatırlıyor musunuz? Twitter ve Imgur sansürü. Nitelikli Bağışıklık ve Süper Vatanseverlik Yasası. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 339

14. Karabük dan kimler var. 2018’de 4chan trollerinin “Marksist” ve “komünist” olarak fotoğraf alışverişinde okul atıcıları olduklarını hatırlıyor musunuz? Twitter ve Imgur sansürü. Nitelikli Bağışıklık ve Süper Vatanseverlik Yasası. . Slm sayfanız vallaha dikkat çekici, sağolun , gaye – 391

15. Bu konu : ” 2018’de 4chan trollerinin “Marksist” ve “komünist” olarak fotoğraf alışverişinde okul atıcıları olduklarını hatırlıyor musunuz? Twitter ve Imgur sansürü. Nitelikli Bağışıklık ve Süper Vatanseverlik Yasası. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hayran edici, tebrikler , Hasan – 8

Yorum yapın