2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler

ABD seçimleri her zaman hileli ve hileli oldu, bunu hepimiz biliyoruz. Ancak modern tarihin en büyük komplosu olan bir plandemi bağlamında hiç seçim yapmadık. İznimiz olmadan bu “canlı egzersizin” ve gücün değişmesinin sonuçlarını zayıflatamayız. En çılgın yanı, açık bir komplo olması … Her şeyi ortaya koyan Gündem 21 videoları, aylar öncesinin başından beri YouTube’da. Bu tarihsel salgının ani başlangıcı karşısında şok olduk ve rekor kıran dezenformasyon miktarlarıyla felç olduk. Ama belki bizim için umut vardır, işte benim teorim.

Ya bu seçim vatandaşların oylarının gerçekten önemli olacağı tek seçimse? ABD başkanlığının gerçek galibi, dünyanın bir uluslar küresi olarak mı kalacağını yoksa tek bir yönetime mi döneceğini belirleyecek.

Tüm bu covid saçmalığının, küresel bir finansal sıfırlamayı gerektiren NWO’ya öncülük etmek için bir katalizör olduğunu bilen ABD, bu oyunun lideri. Neden? Çünkü ABD doları dünyanın rezerv para birimi ve ABD teknolojik ve ideolojik evrimin dünya lideridir.

Ya seçkinler bizimle dalga geçmek ve kaderimizi seçmemize izin vermek isterse? Demek istediğim, Biden kelimenin tam anlamıyla İran ile agresifleşeceğini söylüyor. Herkese sonsuza dek maske taktıracağını söylüyor. Bu salgının gerçek af olduğunu söyleyen o. Öte yandan Trump tam tersini söylüyor, bunun bir komplo olduğunu, maskelerin aptal olduğunu, okulların açılmasını ve … bekle … Artık bir milletim bile yok. ” Aniden endişeli bir coşkuyla, iki kez … Beni endişelendiren, Biden’ın en karanlık kışı geçireceğimizi söylemesi. Biri bu iblis için nasıl oy verebilir?

Belki Trump kazanırsa, bir tür olarak evrimleşme şansına sahip olacağız çünkü bu, ABD nüfusunun çoğunun, Biden’in sarsmaya devam ettiği bu pandemik saçmalığa uyandığını gösteriyor. Yani, belki Biden kazanırsa, o zaman hepimiz için oyun biter. Çin komünizm tarzı dünyaya öncülük edecek.

Ya da belki Trump kazanırsa, sistemi kolektif olarak geliştirmek ve bir şekilde yok etmek için dört yılımız daha olacak. Demek istediğim … eğer bunların hepsi elitlere yönelik bir oyunsa, oyunun eğlenceli olması için iki tarafı olması ve mağlubiyet riskini içermesi gerekmiyor mu? Görünmez elin özneleri olarak, görünmez kontrolcülere karşı zafer kazanma gücümüz yok mu?

Bence evrensel “uyanıklık” seviyesi milletlerimizin, medeniyetlerimizin ve gezegenimizin kaderini belirleyecek.

Günün sonunda bu, Büyük Dinlenme’nin yakında olduğunu bilmenin sürünen kaygısıyla mücadele etme girişimi olabilir. Her şey yüzümüzde, bizimle alay ediyor ve sessizce kıçımıza alıyoruz. Bu dünyadaki koyun sayısı o kadar fazla ki … kalp kırıcı mı?

Başka ne söyleyeceğimi bilemiyorum, ama bu benim teorim ve siyasete bile katılmıyorum. Sadece eğlence için tartışmayı izlerken aklıma geldi. Buraya kadar geldiyseniz, okuduğunuz için çok teşekkür ederim, nimetler !! ben

“2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler” üzerine 41 yorum

1. Bu konu : ” 2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler ” çok güzel. Selamlar web siten gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 470

2. Mersin dan kimler var. 2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler . Selamın aleyküm paylaşımınız valla iyi, saolun , mehmet – 341

3. Bu konu : ” 2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler ” çok güzel. Mrb siten harbiden iyi, facebookta paylaştım , ali – 122

4. Siirt merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten mükemmel, şukuladım 24-10-2020 10:41:57

5. Samsun dan kimler var. 2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler . Mrb web sitesi inan ki hayran edici, saolun , ahmet – 222

6. Kastamonu dan kimler var. 2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler . Mrb siten harbiden güzel, tebrikler , ahmet – 58

7. Bu konu : ” 2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim hoşuma gitti, saolun , banu – 437

8. Mersin dan kimler var. 2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler . selam arkadaşlar web siten yeminle çok güzel, sağolun , hatice – 55

9. Eskişehir dan kimler var. 2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler . selamun aleyküm siten inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 400

10. Bu konu : ” 2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle hayran edici, saolun , – 463

11. Uşak dan kimler var. 2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler . merhaba arkadaşlar siten cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 452

12. Osmaniye dan kimler var. 2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, sağolun , ziya – 447

13. Bu konu : ” 2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler ” çok güzel. Mrb siten inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 444

14. Erzurum merkezden ben ali. Selamlar web siten süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 16-11-2020 10:25:04

15. Gaziantep merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 22-11-2020 10:13:13

16. Batman dan kimler var. 2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler . Selam web siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 162

17. Bu konu : ” 2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 475

18. Kayseri merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:07:07

19. Mersin merkezden ben emin. Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 09-12-2020 14:58:25

20. Bayburt dan kimler var. 2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 310

21. Isparta merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 14-12-2020 18:08:33

22. Nevşehir merkezden ben hatice. Slm web siteniz vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 23-12-2020 17:06:04

23. Bu konu : ” 2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden dikkat çekici, sağolun , gaye – 177

24. Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız inanılmaz güzel, saolun 14-01-2021 06:00:55

25. Eskişehir dan kimler var. 2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler . selamun aleyküm bu web sitesi cidden iyi, face de paylaştım , ali – 168

26. Bu konu : ” 2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler ” çok güzel. Mrb web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 289

27. Van merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi valla hoşuma gitti, face de paylaştım 06-02-2021 05:58:02

28. Bu konu : ” 2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler ” çok güzel. Selam siten harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 254

29. Kilis dan kimler var. 2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha mükemmel, face de paylaştım , hatice – 209

30. Erzincan dan kimler var. 2020 ABD Seçimleri: şimdiye kadar önemli olan tek seçimler . selamun aleyküm sayfan ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , – 212

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link