2020 bir aldatmaca

2020, yeniden seçilme yılıdır.

Trump, başkan olarak harika bir iş çıkardı ve yeniden seçileceği belliydi. AMA ÇKP Rusya, yahudiler ve Biden 2020’yi hepimiz için birlikte oluşturdu ve yok etti.

Öncelikle Bidan, herkesin özlük haklarını ihlal eden herkese maske takmaya çalıştı.

Sonra ÇKP hepimizin bildiği gibi insan yapımı olan COVID yaptı. Fox benimle aynı fikirde.

Çin, maskeleri kullanarak bizi kontrol etmek ve ürünlerini almamızı istiyor.

Rusya, insanları pizza kapısının ardındaki gerçeğin farkında olmadan liberal propoganda yaydı.

İnsanlar aslında Hillary Clinton, Prens Andrew ve hatta Epstein’ın masum olduğunu söylüyor.

İnsanlar, her yıl kaybolan 450.000 çocuktan çok, sadece 950.000 ölüm olan Corona ölümlerini önemsiyor. COVID BELİRTİLEN SAHTEDİR !!!!!

Bill Gates, Polio aşılarında bizi mikroçiplerle kontrol etmeye çalışıyor. Ayrıca, Bill Gates’i cidden düzmek için güneşi engellemeyi planladı.

Küresel sıcaklıklar şimdiye kadarki en soğuk hava, ancak insanlar Küresel ısınmayı protesto etmek istiyor.

Protestolardan bahsetmek, Antifa ve George Floyd protestoları feci, Marksist ve toplum için bir tehlike.

Bunların hepsi çok uygun görünmüyor mu? Yahudi komplosunun dünyayı ele geçirmesi için. Yahudiler toplumun her yerine başarıyla sızmışlar ve İngilizceyi kendilerine yönelik herhangi bir eleştirinin Nazizm olarak etiketlenmesini sağlayacak şekilde düzenlediler.

Kamala Harris, Somali’ye geri dönmeli ve vatansever gururlu ve Amerikalılara sahip olan silahları hapse atmayı bırakmalı.

Ayrıca, bu yıl Obama’nın 11 Eylül’ü Düzenlediğine dair kesin kanıta sahip olduğumuzu da unutmayalım. Ayrıca Dünya’nın yüzünden kayboldu.

Ayrıca unutmayalım ki Mandela ve Hitler aynı kişilik tipine sahipti, ikisi de beyazların soykırımını savundular, ancak Mandela halk tarafından seviliyor ve Hitler’den nefret ediliyor

Bunu bize yaptıkları için demokratları sikeyim

“2020 bir aldatmaca” üzerine 11 yorum

1. İzmir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 21-09-2020 11:35:20

2. Rize merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 21-09-2020 11:45:52

3. Burdur merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, saolun 21-09-2020 11:49:11

4. Malatya merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 22-09-2020 01:59:29

5. Muğla merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok güzel, teşekkürler 10-10-2020 23:57:13

6. Bingöl dan kimler var. 2020 bir aldatmaca . Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 81

Yorum yapın