2020 Cumhurbaşkanlığı Seçimi: Kimsenin Hakkında Konuşmuyor Göründüğü Komplo

Bazı çok küçük düzensizliklerin yanı sıra, aldığımız sonuçların gerçek olduğundan% 100 eminim.

Hiç kimse benim gerçek komplo olarak gördüğüm şeyden bahsetmiyor. Donald Trump ve ailesi / ekibi, görevden ayrılmadan önce insanlardan kendi çıkarları için olabildiğince çok para almak için komplo kuruyor. Seçimden bu yana, kampanyası ve RNC 200 milyon doların üzerinde para topladı. Bu para teknik olarak kişisel kullanım için kullanılamazken, danışmanlardan gelen komisyonlar vb. Yoluyla olsun, kişisel kazanç için en azından bir kısmını aklamak oldukça kolaydır.

https://www.khou.com/article/news/verify/donald-trump-has-raised-200-million-dollars-where-will-it-go/65-0b5c323d-e6d2-4ac4-827f-2fac647ea53d

Donald Trump her zaman şüpheli bir işadamı olmuştur. Bir geliştirici olarak, her ne sebeple olursa olsun müteahhitlere genellikle kısa ödeme yapardı.

Seçilmek için, tüm hayatı boyunca zengin bir doğu kıyısı liberali olmasına rağmen, ülkenin ortasında çalışan insanlara hitap etmek için bir popülist olarak LARPing’e başladı. Seçim koleji şimdi işe yaradığına göre, seçilmek için mükemmel bir strateji. Şimdi seçimden sonra, uzun bir komplo (komplo) dizisinde başka bir şey var. Beyhude bir amaç uğruna ona bir sürü para göndermelerini sağlamak için tabanını güçlendiriyor.

Trump aptal değil. Kaybettiğini biliyor. Her zamanki gibi dolandırıyor.

… girthytaquito tarafından gönderilen
[comments]

This Post Has 26 Comments

1. ziya

Ankara dan kimler var. 2020 Cumhurbaşkanlığı Seçimi: Kimsenin Hakkında Konuşmuyor Göründüğü Komplo . Selam web sitesi cidden hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 122

2. Hasan

Bu konu : ” 2020 Cumhurbaşkanlığı Seçimi: Kimsenin Hakkında Konuşmuyor Göründüğü Komplo ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 196

3. banu

Bu konu : ” 2020 Cumhurbaşkanlığı Seçimi: Kimsenin Hakkında Konuşmuyor Göründüğü Komplo ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 406

4. emin

Selam herkese sayfa inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım

5. Anonim

Malatya dan kimler var. 2020 Cumhurbaşkanlığı Seçimi: Kimsenin Hakkında Konuşmuyor Göründüğü Komplo . selamun aleyküm siteniz valla çok iyi, saolun , – 485

6. ziya

Bartın merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 11-01-2021 18:39:49

7. gaye

selam arkadaşlar paylaşım valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım

8. ali

Trabzon dan kimler var. 2020 Cumhurbaşkanlığı Seçimi: Kimsenin Hakkında Konuşmuyor Göründüğü Komplo . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, saolun , ali – 342

9. ali

Adıyaman dan kimler var. 2020 Cumhurbaşkanlığı Seçimi: Kimsenin Hakkında Konuşmuyor Göründüğü Komplo . Merhaba sayfanız inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 432

10. Gürbüz

Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım

11. ahmet

Niğde dan kimler var. 2020 Cumhurbaşkanlığı Seçimi: Kimsenin Hakkında Konuşmuyor Göründüğü Komplo . Mrb bu web sitesi yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 8

12. Gürbüz

Merhaba paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

13. doruk

Bu konu : ” 2020 Cumhurbaşkanlığı Seçimi: Kimsenin Hakkında Konuşmuyor Göründüğü Komplo ” çok güzel. Merhabalar siteniz süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , doruk – 333

14. ali

Artvin dan kimler var. 2020 Cumhurbaşkanlığı Seçimi: Kimsenin Hakkında Konuşmuyor Göründüğü Komplo . selamun aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 495

15. Aylin

Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

16. banu

Selam paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

17. gaye

Bu konu : ” 2020 Cumhurbaşkanlığı Seçimi: Kimsenin Hakkında Konuşmuyor Göründüğü Komplo ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 218

18. ali

Burdur dan kimler var. 2020 Cumhurbaşkanlığı Seçimi: Kimsenin Hakkında Konuşmuyor Göründüğü Komplo . Slm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 120

19. doruk

Bingöl merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım cidden çok güzel, şukuladım 09-03-2021 17:19:39

20. ali

Giresun dan kimler var. 2020 Cumhurbaşkanlığı Seçimi: Kimsenin Hakkında Konuşmuyor Göründüğü Komplo . selamun aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 301

21. mehmet

Mrb paylaşımınız yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

22. Emine

merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok güzel, şukuladım

23. ahmet

Tekirdağ merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, sağolun 17-03-2021 18:53:13

24. mehmet

Selam herkese web siten gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım

25. Aylin

Mrb paylaşımınız ciddiyim hayran edici, teşekkürler

26. ali

Konya merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten inanılmaz hayran edici, saolun 29-03-2021 10:07:58

Bir cevap yazın