2020 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE KÜÇÜK DOLANDIRICILIĞI görmezden gelmeyi seçenler için

Kalabalığa kadar o boyun eğmeleriyle uğraşmaya alışkın olduğun bu aptallardan değilim. Bana vitriolle yaklaşmayı seçtin, zehri geri aldın oğlum.

Gönderim ve buradaki bağlantılar, insanları eğitmek ve aydınlatmak içindir.

Ne üzücü, kelimenin tam anlamıyla 60 saniye içinde, doğramadan çıkan iki yazı var, açıkça yazılanları yorumlamak için zaman ayırmadı. Ya öyle ya da okuduğunu anlama son derece eksik.

“2020 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE KÜÇÜK DOLANDIRICILIĞI görmezden gelmeyi seçenler için” üzerine 18 yorum

1. Kırıkkale dan kimler var. 2020 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE KÜÇÜK DOLANDIRICILIĞI görmezden gelmeyi seçenler için . Merhaba siten ciddiyim mükemmel, tebrikler , – 303

2. Denizli dan kimler var. 2020 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE KÜÇÜK DOLANDIRICILIĞI görmezden gelmeyi seçenler için . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , – 498

3. Bu konu : ” 2020 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE KÜÇÜK DOLANDIRICILIĞI görmezden gelmeyi seçenler için ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 167

4. Bu konu : ” 2020 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE KÜÇÜK DOLANDIRICILIĞI görmezden gelmeyi seçenler için ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 239

5. Bu konu : ” 2020 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE KÜÇÜK DOLANDIRICILIĞI görmezden gelmeyi seçenler için ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 450

6. Bu konu : ” 2020 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE KÜÇÜK DOLANDIRICILIĞI görmezden gelmeyi seçenler için ” çok güzel. Selam paylaşımınız valla dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 390

7. Karaman merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 11-01-2021 19:09:39

8. Trabzon dan kimler var. 2020 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE KÜÇÜK DOLANDIRICILIĞI görmezden gelmeyi seçenler için . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 370

9. Bu konu : ” 2020 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE KÜÇÜK DOLANDIRICILIĞI görmezden gelmeyi seçenler için ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 426

10. Tunceli dan kimler var. 2020 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE KÜÇÜK DOLANDIRICILIĞI görmezden gelmeyi seçenler için . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 293

11. Trabzon merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-02-2021 23:49:28

12. Bu konu : ” 2020 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE KÜÇÜK DOLANDIRICILIĞI görmezden gelmeyi seçenler için ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle mükemmel, tebrikler , ahmet – 195

13. Zonguldak dan kimler var. 2020 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE KÜÇÜK DOLANDIRICILIĞI görmezden gelmeyi seçenler için . Slm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 104

14. Malatya merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok güzel, şukuladım 18-02-2021 18:57:48

15. Çanakkale dan kimler var. 2020 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE KÜÇÜK DOLANDIRICILIĞI görmezden gelmeyi seçenler için . Selam web siten yeminle iyi, teraziye tıkladım , ali – 350

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link