2020 genel seçmen katılımı tamamen gerçekçi miydi?

Komploculara çıkmama yardım et. Bu, kendi kendine kabul ettiği düşük kaliteli bir gönderidir. Eksik olduğum bir miktar veri olması gerektiğini hissediyorum.

Araştırmam, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2018 itibariyle yaklaşık 153 milyon kayıtlı seçmen olduğunu gösteriyor.

Son kontrol ettiğimde, Joe Biden toplamda 79 milyon oy, Trump ise 73 milyon oy aldı. Hızlı matematik, 3. tarafların oylarını saymadan ve 152 milyon oya ulaşarak bunu çılgınca olasılık dışı gösteriyor.

Neyi kaçırıyorum?

… Useful-Initiative tarafından gönderildi
[comments]

“2020 genel seçmen katılımı tamamen gerçekçi miydi?” üzerine 30 yorum

1. Sivas dan kimler var. 2020 genel seçmen katılımı tamamen gerçekçi miydi? . selamun aleyküm paylaşım harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , – 45

2. Antalya dan kimler var. 2020 genel seçmen katılımı tamamen gerçekçi miydi? . Selam herkese web siteniz süper ötesi çok iyi, sağolun , Hasan – 114

3. Bu konu : ” 2020 genel seçmen katılımı tamamen gerçekçi miydi? ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 211

4. İzmir dan kimler var. 2020 genel seçmen katılımı tamamen gerçekçi miydi? . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim güzel, şukuladım , ahmet – 238

5. Kırklareli merkezden ben emin. Merhabalar siteniz inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 23-11-2020 20:55:45

6. Sivas dan kimler var. 2020 genel seçmen katılımı tamamen gerçekçi miydi? . selam arkadaşlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 161

7. Osmaniye merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:37:34

8. Kayseri merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 09-12-2020 12:50:34

9. Bu konu : ” 2020 genel seçmen katılımı tamamen gerçekçi miydi? ” çok güzel. Selamlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 165

10. Edirne dan kimler var. 2020 genel seçmen katılımı tamamen gerçekçi miydi? . Mrb sayfan inan ki hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 39

11. Osmaniye dan kimler var. 2020 genel seçmen katılımı tamamen gerçekçi miydi? . Selamlar paylaşım süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , Emine – 169

12. Hakkari dan kimler var. 2020 genel seçmen katılımı tamamen gerçekçi miydi? . selam arkadaşlar siteniz süper ötesi güzel, saolun , doruk – 261

13. Bu konu : ” 2020 genel seçmen katılımı tamamen gerçekçi miydi? ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 140

14. İstanbul dan kimler var. 2020 genel seçmen katılımı tamamen gerçekçi miydi? . Merhabalar sayfan yeminle çok güzel, saolun , ziya – 33

15. Bu konu : ” 2020 genel seçmen katılımı tamamen gerçekçi miydi? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki mükemmel, şukuladım , emin – 150

16. Bu konu : ” 2020 genel seçmen katılımı tamamen gerçekçi miydi? ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 212

17. Bu konu : ” 2020 genel seçmen katılımı tamamen gerçekçi miydi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 97

18. Tunceli merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, tebrikler 04-02-2021 16:19:31

19. Denizli dan kimler var. 2020 genel seçmen katılımı tamamen gerçekçi miydi? . Selamlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , ali – 5

20. Rize merkezden ben emin. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 27-02-2021 15:32:59

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link