2020 için bir yoklama yoklaması – lütfen kaçırdığım her şeyi ekleyin.

2020 için bazı lanet düşüncelerim.

“Yeni normal” i sikeyim
El sıkışmaktan korkan insanları sikeyim
Korku saçan medyayı sikeyim
Bu dolandırıcılıktan para kazanan herkesi sikeyim
Zoom toplantılarını ve şirketi sikeyim
Siktir et dans hemşireler
Alışveriş sepeti temizleyicilerini sikeyim
Grip sonuçlarına dahil olan işverenini becer
Kriz aktörlerini sikeyim
Garsonların salgın figürleri gibi hazmat kıyafetleri içinde giyinmesini sağla.
Tüm covid veya seçim gönderilerinde sansürü sikeyim
Toplumu 24 saatlik canlı covid şovu haline getirme
Amazon’u ve penis şeklindeki logolarını sikeyim
Tamamen beyinleri yıkanmış hipokondri hastalarını sikeyim SEVMEK Sanki onların kıyameti gibi
Coof aldıklarını söyleyen ünlü insanları sikeyim
Dünyanın en büyük ekonomilerinden birini kapattığı için Newsom’u sikeyim
Bana sağlığımı anlatan şişman / sağlıksız insanları sikeyim, maske takmam için
Yetişkinler için sokağa çıkma yasağını sikeyim
Sikme olayı 201
HIV virüsünü 2019’da Coronavirüs ile nasıl kaynaştıracaklarını inceleyen bilim adamlarını sikeyim
En sevdiğim restoranların gittiğini sikeyim
Yiyecek kıtlığı hatlarını sikeyim
Hileli, hatalı, sahte seçim sonuçlarını sikeyim
Dominion oylama yazılımını sikeyim
Oy pusulası bırakma kutularını sikeyim
Sayfamı silmek için Instagram / Fakebook’u sikeyim, nemli memlerle dolu
Biden ve Trump şovunu 24 saat sikeyim
Oda arkadaşının-arkadaşının-annesinin-kuzeninin Colorado’da covid olduğu ama hastalanmadığı gerçeğini sikeyim
Tıp diploması olmadan üniversiteden ayrılanları sikeyim milyar dolarlık hava oyunu al
Aceleye getirilmiş bir aşıyı sikeyim
Yanlış testleri sikeyim
Covid sosyal yardım parasını ve FEMA kredilerini sikeyim
Covid testini sikeyim
Sağlıklılar için karantinaları sikeyim
Sikeyim poser pop-up çadırı para talep eden FEMA kampları
70.000 evsiz olmasına rağmen boş olan sahte FEMA treyler kamplarını sikeyim
Kapanış için korkak eşek okulları sikeyim
Hiçbir şey söylemeyen kaplumbağalar gibi oturdukları için sersem kıç ebeveynleri
Evden çalışmayı sikeyim
Eyalet sınırlarını kapatmanın canı cehenneme.
Eyaletinizi terk etmek için gerekli evrakları sikeyim
Maske takma yasalarını sikeyim
Yeni kuralları sikeyim
Çinli bodrum maskelerinde yapılan sikiş
Bana geri çekilmemi söyleyen dükkanındaki işareti sikeyim
Sosyal mesafeyi sikeyim
17 gün boyunca kağıt üzerinde yaşayan tükürük damlacıklarını sikeyim
Kokmuş ve işe yaramaz el dezenfektanı sikeyim
59,99 $ için pleksiglas sikeyim
Paraya izin verilmeyen kuralları sikeyim
Sahte para kıtlığını sikeyim
Gripten daha büyük bir dünya sorunu olan Çin’in korkunç çalışma yasalarını, aile yasalarını ve ideolojisini sikeyim
Bu konuşmayı temel meseleden uzaklaştıran yarışçıları ve yarışçıları sikeyim
“Hepimiz bu işte birlikteyiz” sloganlarını sikeyim
Aşırı büyütülmüş mikrop uçaklarını ekonomilerin ikiz kulelerine düşürdüğü için orijinal olmayan NWO’yu sikeyim

“2020 için bir yoklama yoklaması – lütfen kaçırdığım her şeyi ekleyin.” üzerine 23 yorum

1. Iğdır dan kimler var. 2020 için bir yoklama yoklaması – lütfen kaçırdığım her şeyi ekleyin. . selam arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 317

2. Çorum merkezden ben ali. Mrb web siten yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 05-12-2020 06:22:14

3. Bu konu : ” 2020 için bir yoklama yoklaması – lütfen kaçırdığım her şeyi ekleyin. ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 415

4. Bu konu : ” 2020 için bir yoklama yoklaması – lütfen kaçırdığım her şeyi ekleyin. ” çok güzel. Mrb web siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 316

5. Karabük merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:39:06

6. Van merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım 25-12-2020 11:29:58

7. Bu konu : ” 2020 için bir yoklama yoklaması – lütfen kaçırdığım her şeyi ekleyin. ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha çok güzel, şukuladım , mehmet – 98

8. Artvin dan kimler var. 2020 için bir yoklama yoklaması – lütfen kaçırdığım her şeyi ekleyin. . Selamlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, saolun , Hasan – 274

9. Batman merkezden ben emin. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-01-2021 18:32:36

10. Yalova dan kimler var. 2020 için bir yoklama yoklaması – lütfen kaçırdığım her şeyi ekleyin. . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 453

11. Amasya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-01-2021 14:29:03

12. Muş merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 25-01-2021 20:04:09

13. Siirt merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 04-02-2021 06:32:23

14. Bu konu : ” 2020 için bir yoklama yoklaması – lütfen kaçırdığım her şeyi ekleyin. ” çok güzel. Selam web siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 93

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link