2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle.

İnsanlar, en kötü ihtimalle mevsimsel gripten çok daha zararlı olmayan hafif bir virüs olmasına rağmen, aşırı endüstriyi tahrip eden kısıtlamaların saçmalığını fark ettikçe her ay daha açık hale geliyor. ‘Tedavi’ çok daha kötüdür ve virüsün kendisinden çok daha fazla zarara neden olur.

Kirlilik elbette kötü, ancak iklim aşırılık yanlıları, konuşma ve hareket özgürlüklerini ellerinden alarak yaşam biçiminizi tamamen değiştirmek istiyorlar. Mevcut sistemi çökertmek ve yenisiyle değiştirmek istiyorlar.

Bir düşünün, ünlü bir iklim aşırıcısı insanlığın 2100 yılına kadar neslinin tükeneceği kadar iyi olacağına inanıyorsa, o zaman neden az sayıda kişiyi öldürebilecek bir virüs için endişelensinler? Teoride kirliliği azalttığı için kutlayacaklardı.

Aceleye getirilmiş bir aşı bu iklim insanlarına nasıl yardımcı olur? Gezegeni kurtarmak için nüfusun küçültülmesi gerektiğine inanıyorlar, bu yüzden bu aşının amacının gerçekten hayat kurtarmak olması pek olası görünmüyor, daha çok bir mekanizma yoluyla nüfusu azaltacaktır, tasarım gereği.

Bir şey daha, değişikliklerin geri alınmasını beklemeyin, bu uzun vadeli, insanların bu gezegendeki hayatın kalıcı olarak değişmesini istediği iklim.

“2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle.” üzerine 57 yorum

1. Kırklareli dan kimler var. 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. . Mrb bu web sitesi inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 206

2. Tekirdağ dan kimler var. 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. . Selam herkese siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 304

3. Kastamonu merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 27-11-2020 17:36:15

4. Kırıkkale dan kimler var. 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. . selam arkadaşlar siten valla çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 241

5. Bu konu : ” 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 113

6. Kilis merkezden ben . selamun aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 27-11-2020 17:36:17

7. Kütahya merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha güzel, şukuladım 27-11-2020 17:36:19

8. Burdur merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 27-11-2020 17:36:20

9. Balıkesir dan kimler var. 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. . Merhabalar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 498

10. Bu konu : ” 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 380

11. Bu konu : ” 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 59

12. Bu konu : ” 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 97

13. Bu konu : ” 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 291

14. Isparta dan kimler var. 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. . Slm paylaşımınız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 277

15. İstanbul merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 27-11-2020 17:36:28

16. Malatya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-11-2020 17:36:30

17. Bu konu : ” 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 292

18. Konya merkezden ben hatice. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:04:24

19. Bu konu : ” 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. ” çok güzel. Slm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 78

20. Aksaray dan kimler var. 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. . Slm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 187

21. Edirne dan kimler var. 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. . Selam herkese web siteniz cidden iyi, saolun , Gürbüz – 233

22. Bu konu : ” 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. ” çok güzel. Mrb siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 57

23. Edirne dan kimler var. 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. . Merhaba sayfan cidden dikkat çekici, tebrikler , doruk – 168

24. Antalya merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 25-12-2020 06:09:53

25. Hatay merkezden ben . Selamlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 07-01-2021 22:10:47

26. Bu konu : ” 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 428

27. Afyon dan kimler var. 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 294

28. Giresun merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, saolun 14-01-2021 02:03:26

29. Çankırı dan kimler var. 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. . Selamlar paylaşımın vallaha güzel, facebookta paylaştım , Emine – 119

30. Yozgat merkezden ben gaye. Selamlar web siten gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-01-2021 01:16:06

31. Karaman merkezden ben . selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok güzel, tebrikler 22-01-2021 01:53:50

32. Tunceli merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 24-01-2021 16:08:56

33. Muş dan kimler var. 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. . selamun aleyküm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 493

34. Bu konu : ” 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. ” çok güzel. Selam sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 499

35. Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım cidden iyi, saolun 09-02-2021 12:54:02

36. Burdur merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 12-02-2021 08:08:30

37. Sakarya dan kimler var. 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. . Selam paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 243

38. Bu konu : ” 2020 ‘Salgını’ – Bunu çözmeyenler için covid, iklim gündemini yaymanın bahanesi, iklim değişikliği insanları artık ‘bir virüs için endişeli’ insanlar gibi giyiniyor ve birlikte kilitlenme çağrısı yapıyorlar. İklim şapkalarında kullandıkları aynı şeylerle. ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 342

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link