Otoimmünite sorunlarım var ve bu yeni mRNA aşılarının uzun vadeli güvenliğini aktif olarak araştırıyorum. Bu çalışmaların uzun vadeli sonuçları hakkında çok az veri ve şimdiye kadar hiçbir şey bulamıyorum.

Bu özel denemede araştırmanın dışında tutulan gruplardan birinin “iltihaplı artrit geçmişi olması” ilginçtir. Test edilmeyen diğer birçok grup arasında.

Ve merak etmeye devam ediyorum .. vay canına, ABD gezegendeki en büyük popülasyonlardan birine sahip ve yine de aşılar için sadece 3 seçeneğe sahip. 2 mRNA’lardır.

Author

7 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 2020 salgınından önceki mRNA aşısı çalışmaları (ve bugün ne kadar güvenli olduklarını duymak çok mutlu) ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 153

2. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, saolun

3. Düzce dan kimler var. 2020 salgınından önceki mRNA aşısı çalışmaları (ve bugün ne kadar güvenli olduklarını duymak çok mutlu) . Merhabalar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 428

4. Bu konu : ” 2020 salgınından önceki mRNA aşısı çalışmaları (ve bugün ne kadar güvenli olduklarını duymak çok mutlu) ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, teşekkürler , mehmet – 309

5. Karabük dan kimler var. 2020 salgınından önceki mRNA aşısı çalışmaları (ve bugün ne kadar güvenli olduklarını duymak çok mutlu) . Merhaba herkese siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 45

6. Giresun merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi inanki iyi, tebrikler 12-04-2021 22:13:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link