Kategoriler
Genel

2020: Son Seçim. Amerika Satılan Bargin Bidens – ZTE. Kerry. BHR. Rosemont. F35s. 5G … ve yanlış bayraklar: ZTE-Trump, Boltons kitabı

Nazi Almanyası anımız ve bunların hepsi yükselmeye yardımcı oldu.

Yeniden yazın, araştırın ve dünyayı yaygınlaştırın Hunter Biden – Rosemont – Çin Bankası – BHR

Rosemont Seneca ve Çin Bankası, kimlerin yer aldığını yansıtan Bohai Harvest RST (BHR) adlı 1 milyar dolarlık bir yatırım fonu oluşturdu. Sarı Deniz’in en iç körfezi olan Bohai (veya Bo Hai), Çin’deki şirket hissesine referanstı. “RS” Rosemont Seneca’ya atıfta bulundu. “T” Thornton’du. Bohai – Biden – Rosemont – F35s

https://theintercept.com/2019/05/03/biden-son-china-business/

2015 yılında BHR, Amerikan “çift kullanımlı” parça üreticisi Henniges’i satın almak için Çin devlet askeri havacılık müteahhiti Çin Havacılık Endüstrisi Kurumu’nun (AVIC) otomotiv yan kuruluşu ile güçlerini birleştirdi. AVIC, Çin’de büyük bir askeri yüklenicidir. “Danıştay’ın doğrudan kontrolü altında” faaliyet gösteriyor ve öncelikle ABD ile rekabet etmek için tasarlanmış çok çeşitli avcı ve bombardıman uçağı, nakliye ve uçağı üretiyor.

Henniges, otomotiv endüstrisinde titreşim önleme teknolojilerinde ve hassas, son teknoloji ürünü üretim yeteneklerinde dünya lideri olarak tanınmaktadır. Dışişleri Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı’na göre, titreşim önleyici teknolojiler “ikili kullanım” olarak kabul edilmektedir.

Biden – ZTE – Amerikan Ordusuna ikinci saldırı

Geçtiğimiz Haziran ayında, beş Cumhuriyetçi Kongre üyesi, ZTE ile ilgili endişelerini dile getirmek üzere o zamanki Dışişleri Bakanı John Kerry ve daha sonra Ticaret Bakanı Penny Pritzker’e yazdı.

Trump ZTE’nin peşine düşüyor

Mart ayında ZTE, yasadışı bir şekilde ABD yaptırım yasalarını ihlal ederek İran ve Kuzey Kore’ye ABD kaynaklı telekomünikasyon malzemeleri gönderdiğini tespit eden altı yıllık bir araştırmanın ardından Adalet Bakanlığı tarafından 1.19 milyar dolar para cezasına çarptırıldı.

ZTE- Trump Yanlış Bayrak

Bolton-ZTE-Trump Yanlış bayrak

“2020: Son Seçim. Amerika Satılan Bargin Bidens – ZTE. Kerry. BHR. Rosemont. F35s. 5G … ve yanlış bayraklar: ZTE-Trump, Boltons kitabı” için 26 yanıt

Çanakkale merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız inanılmaz iyi, şukuladım 02-07-2020 22:35:05

Denizli merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2020 08:57:50

Sakarya merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 18-07-2020 11:55:48

Bolu merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 25-07-2020 07:42:26

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 04-08-2020 14:52:21

Muğla merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 06-08-2020 20:09:41

Muğla merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 15-08-2020 09:35:29

Kırklareli merkezden ben ali. Mrb sayfa gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-09-2020 16:47:47

selam arkadaşlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

Trabzon merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten gerçekten mükemmel, sağolun 09-09-2020 01:28:40

Sivas merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 10-09-2020 04:20:10

Çorum merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden mükemmel, saolun 17-09-2020 00:39:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir