2020 Sonrası Yeni Normal ve Büyük Sıfırlama

2020 sonu, 2021 başlangıcı:

• Trump bu seçimin galibini ilan etti ve Biden kaybeden oldu, Marksistlerin binaları yaktığı ve Patriot’ların sokaklarda Marksistleri vurup öldürdüğü yeni bir iç savaşı kamçıladı.

• Kara Kış, Devrimin ortasında meydana gelir ve ABD’de bir güneş fırtınasıyla örtülen bir karartmaya neden olur. Asıl sebep, Rusya tarafından yaratılan ve yürütülen bir Stuxnet yazılımıdır. Transformatörlerin onarılması 10 yıl sürecektir.

2021 – 2024:

• Trump ve Biden, 300 yıllık Amerikan İmparatorluğu’nun sona erdiğini duyurarak helikopterle İngiltere’ye ayrılır. Amerika, kendisini kendi halkını öldürecek ve iç savaş açacak 20 ayrı devlete bölerek, isyancı Marksistler ve sıcak kanlı yurtseverler tarafından istila edilir.

• Yeni Hükümetler ekonomiyi yeniden inşa etmez ve yalnızca düşmana ve halkına karşı zulüm yapmaya odaklanır, Silahlara el konulması yaygınlaşır.

• California, NYC veya diğer Liberal Metropolitan bölgelerindeki Eski Elit, ilk etapta İngiltere veya Cenevre’ye kaçmadıkları takdirde servetlerini çaldı ve cesetleri sokaklara atıldı.

• Alt-Sol ve Alt-Sağ iç savaşında 40 Milyon kişi öldü.

2025:

• Ultra-Milliyetçi bir savaş ağası, geri kalan savaşan devletleri yok ederek Amerika’yı ele geçirirken, özellikle Çinli gurbetçilerin kitlesel soykırımını ve Marksistlerin Sınıf temizliğini mümkün kılmak için tasarlanmış aşırı milliyetçi politikaları ortaya çıkarır.

• Hükümet insanları terk etmeye zorlar ve mümkün olana (Marksist güçler ve Çin / Rus casusları) dayalı bir soykırım başlatır. Çince veya Rusça bilen herkes casus kabul edilir ve FEMA Kampları tarafından idam edilir. Bir Trump veya Clinton yönetimi isteyen herkes, Beyaz Saray İmparatorluğu’nun bir suç örgütü olduğu iddiasıyla FEMA Kampına alınacak. 40 Milyon kişi öldü.

• Hükümet, askeri bir krizi kışkırtarak Çin ve Rusya’ya karşı İkinci Dünya Savaşı’nı başlatır.

2026 – 2030:

• Yeni ABD Hükümeti Rusya, Çin, Suriye, Venezuela, İran, Meksika, Kuzey Kore ve Vietnam vb.’ye karşı III.Dünya Savaşı’na giriyor ve Tayvan, İsrail, Güney Kore, Suudi Arabistan, AB ve Birleşik Krallık’ı bunlara katılmaya teşvik ediyor. İngiltere reddediyor ve yeni ABD hükümeti Rus ve Çin çıkarlarını tercih eden askeri kararlar alıyor. İsrail büyük olasılıkla bir noktada arkadan bıçaklayacak ve Rusya’ya katılacak.

• Elbette böylesine özensiz bir komutanla ABD ve “Müttefikler” İkinci Dünya Savaşı’nı kaybeder. Dünya nüfusunun 1 / 3’ü başarıyla yok edildi ve Çin, Rusya, Birleşmiş Milletler Mavi Miğferleri ve muhtemelen bazı Mossadlar Amerika’yı işgal ederek yaklaşık 7 milyon Amerikalının ölmesine neden oldu.

• BM, “interneti istikrara kavuşturmak” için, doğrudan Google, Facebook, Twitter, Amazon ve diğer Sosyal Medya / Teknoloji Devlerini doğrudan kontrol etmek için Afrika, Hindistan, Güney Amerika, Güneydoğu Asya veya nereli olurlarsa olsunlar ajanlarını atar. Yeni Birleşmiş Milletler interneti, Cenevre’nin ICANN’inin merkez olarak hareket ettiği.

2031 – 2040: Kontrol ciddi şekilde gerçekleşir

• Yeni hükümette, tüm sosyal medya veya İnternet hakları BM tarafından patentlidir. Akış, Google ve Amazon’a Patentlidir ve bu, Bitchute gibi sitelerin artık yasa dışı olduğunu gösterir. BM’nin ideallerine karşı çıkan “Gerçekler Karşıtlığı” internette yayınlanamaz.

• Bilgisayarlar beyin dalgalarınızı okuyacak ve içindeki anormallikleri tespit edecek; Sivil Davranış Devriyeleri anormal beyin dalgaları için 2 uyarıdan sonra sizi anında öldürecektir. Anormal beyin dalgaları yaratan düşüncelerin örnekleri arasında “Tanrı” hakkında düşünmek, Holokost Reddi, Covid İnkar veya diğer karşı hakikatleri mırıldanmak veya yazmak yer alır.

• Bu Sivil Davranış Devriyeleri, yeni hükümetleri icra etmeleri için para alan Covid “Plandemic” in (hükümetin yetkileri tarafından tahrip edilen küçük işletmeler, tavernalar veya turizm acenteleri gibi) eski kurbanlarıdır. Bu insanlar zihinsel olarak dengesizdir ve onları sorgulayan herkesi tereddüt etmeden öldürür ve yamyam eder.

• Aşılardan bağımsız olarak maske yetkileri ve tecrit yetkileri devam eder. Dışarı çıktığınızda maske takmazsanız, Civilian Conduct Patrols sizi anında öldürür. Her 4 ayda bir ne olursa olsun dışarı çıkamayacağınız bir Covid Plandemic var ve bunu sorgulayamazsınız.

• Kalbiniz, uzuvlarınız veya gözünüz gibi neredeyse herkesin mekanik vücut parçalarıyla kaynaşması gerekir. Bunlar “Covid’e karşı direncinizi artıracak”. Bu parçalardan en az biri, genellikle uzuv, Mikroçipli olacaktır. Hükümet sizi bu şekilde kolayca izleyebilir ve bir şekilde Covid alırsanız, anında bir FEMA kampına gönderileceksiniz. (Bu yanlış bir alarm olabilir ve aslında Covid ile enfekte olamazsınız. Hiç fark etmez.) Bu kamplarda ne olduğunu kimse bilmiyor, bir daha asla geri dönmeyeceksiniz.

• Mikroçipli bir uzuv kullanmasanız bile, tüm toplum nakitsiz olacaktır ve bileğinize dijital cüzdan gadget saati takmanız gerekir. Yine, büyük olasılıkla mikroçipli. Bu aleti kollarına takmayanlar, evde olmadığı sürece sorgusuz sualsiz öldürülür.

• Okullar artık okullara benzemiyor, ancak bir “öğretmenin” web kamerasını kullanarak çocuklarınızı eğiteceği devasa veri tabanlarına benziyor. Çocuğunuz gevşerse veya sınıfa katılmazsa, öğretmenin onu görüp sizi tutuklama ve çocuklarınıza el koyma şansı vardır. Bundan sonra geri dönmeyeceksin.

• Din var olmayacak ve Marksist Hümanizm, “bilim” ve “öjenik” kılığına giren tek dindir. Hala dine tapan herhangi bir kişi bir Eğlence Kampına alınacak ve orada ölecektir. (Müslüman iseniz, muhtemelen sizi öldürmeden önce ağzınıza çiğ domuz eti doldururlar)

• Yamyamlık, pedofili ve katliam artık yasallaştırıldı, ancak pedofili yasaları altında herhangi bir “Anime” oluşturamazsınız ve tüm medya, BLM Devrimi’ni, İkinci Dünya Savaşı’ndaki “Eksen” savaş çabalarını beslemek ve olabildiğince fazla kan dökülmesini teşvik etmek için sıkı bir şekilde düzenlenir. mümkün olduğunca ölüm.

• Bebek Ölüm oranı ortalama olarak% 60’ı aşıyor ve 15 âlem yaşını geçenler% 10’un altında hayatta kalıyor.

• 2039 yılına kadar mevcut protezler kan dökülme sürecini kolaylaştırmak için kullanılacak. Bu bir tesadüf değil.

2040 – 2050:

• Bu noktada, yaşlı insan yok olmanın eşiğine geldi ve onlardan geriye kalanlar yarı makineden, suçlu delilik yamyam “apeks avcılarından” oluşacak. Elit bunu “evrim” olarak adlandıracak ve Büyük Sıfırlama ciddiyetle gerçekleşir.

• Bebek Ölüm Oranı% 80’e yükselir ve geri kalan çocukların 15 yaşını geçtikten sonra hayatta kalamama şansı% 99’dur.

• İnsanlık zihinsel olarak çok dengesiz, ahlaki açıdan yozlaşmış ve Elit’in kalan insanları avlayıp öldürmekten başka bir şey yapamayacak kadar psikopat olacak. Yeraltı mini şehirlerinin arkasına saklanıp bizi aşağıdan izledikleri için kimse onlara odaklanmayacak.

• İnsanlık, bir kan ve katliam çılgınlığı altında kendilerini yok etmeye mahkum olacak. Tüm eski insanlığın 1 yıl 15 ay içinde kendilerini yok edeceği tahmin ediliyor.

• Yüzeydeki şehirler tüm kan ve cesetler yüzünden işlev görmeyi reddediyor.

• Büyük Sıfırlama 2051 civarında yapılacak ve Elit insanlığı ideal adamlarıyla yeniden ikamet edecek: itaatkar tasarımcı savaşçı köleler ve onların klonları. (Ve hayır, bu “Birleşmiş Milletler” olarak bilinen şeyin rehberliğinde tamamen yeni bir Elit settir.)

Artık bu Covid histerisine neden olmalarına izin vermeyin.

Direnmezsen bu senin kaderin olacak. (Ne yazık ki, Reddit / Google / Twitter tüm verileri Birleşmiş Milletler’e verdiği için yeni İç Savaş Hükümeti’nde ne olacağını görmek için hayatta kalamayabilirsiniz)

Covid inkarına yönelik her türlü zulüm, eğer hepimizin sonunun geleceği yer burasıysa, hak edilir.

“2020 Sonrası Yeni Normal ve Büyük Sıfırlama” üzerine 30 yorum

1. Eskişehir merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, saolun 26-11-2020 14:22:29

2. Artvin dan kimler var. 2020 Sonrası Yeni Normal ve Büyük Sıfırlama . Merhabalar siten inanılmaz iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 130

3. Bu konu : ” 2020 Sonrası Yeni Normal ve Büyük Sıfırlama ” çok güzel. Mrb web siten yeminle mükemmel, şukuladım , gaye – 280

4. Denizli merkezden ben . Merhaba sayfan vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 08-12-2020 02:52:11

5. Bu konu : ” 2020 Sonrası Yeni Normal ve Büyük Sıfırlama ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 244

6. Tunceli merkezden ben . Mrb web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 19-12-2020 00:14:51

7. Ardahan merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 19-12-2020 08:12:48

8. Bu konu : ” 2020 Sonrası Yeni Normal ve Büyük Sıfırlama ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 377

9. Düzce dan kimler var. 2020 Sonrası Yeni Normal ve Büyük Sıfırlama . Merhabalar web sitesi yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 248

10. Kırklareli dan kimler var. 2020 Sonrası Yeni Normal ve Büyük Sıfırlama . Mrb bu web sitesi inanılmaz mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 346

11. Bu konu : ” 2020 Sonrası Yeni Normal ve Büyük Sıfırlama ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 484

12. Zonguldak dan kimler var. 2020 Sonrası Yeni Normal ve Büyük Sıfırlama . selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 204

13. Bu konu : ” 2020 Sonrası Yeni Normal ve Büyük Sıfırlama ” çok güzel. Selam herkese sayfa valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 123

14. Afyon dan kimler var. 2020 Sonrası Yeni Normal ve Büyük Sıfırlama . Selam herkese sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , doruk – 71

15. Bu konu : ” 2020 Sonrası Yeni Normal ve Büyük Sıfırlama ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hayran edici, şukuladım , emin – 329

16. Kırşehir dan kimler var. 2020 Sonrası Yeni Normal ve Büyük Sıfırlama . Selam web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 120

17. Bu konu : ” 2020 Sonrası Yeni Normal ve Büyük Sıfırlama ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 101

18. Hakkari merkezden ben hatice. Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran edici, sağolun 31-01-2021 23:50:29

19. Şırnak dan kimler var. 2020 Sonrası Yeni Normal ve Büyük Sıfırlama . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 430

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link