2020 Tuskagee projesi

Sadece ben mi yoksa Covid Tuskagee projesini mi çığlık atıyor? 2. Anladığım kadarıyla daha ayrıntılı ama aynı öncül insanlara ihtiyaç duymadıkları bir şey için bir aşı veriyor ve onları iki yıl boyunca izliyor. İnsanların bunun kendini tekrar ettiğini görmediğini veya kimsenin söylemediğini görün.

“2020 Tuskagee projesi” üzerine 14 yorum

1. Karaman dan kimler var. 2020 Tuskagee projesi . selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 77

2. Kırklareli merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 18-02-2021 06:40:09

3. Hakkari dan kimler var. 2020 Tuskagee projesi . Selam sayfan inanki çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 92

4. Kütahya dan kimler var. 2020 Tuskagee projesi . selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 491

5. Ordu merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 19-02-2021 12:51:01

6. İzmir dan kimler var. 2020 Tuskagee projesi . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 195

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link