2020 ve 2021’de İŞSİZLİK refahı / faydaları ile FAKE haberleri / bilgileri arasında DOĞRUDAN bir korelasyon / bağlantı olduğunu düşünüyor musunuz?

Çoğu insan için 2020’nin canlı hafızadaki en garip yıl olduğu varsayılıyor, peki ya bu anlamda?

Sen ne düşünüyorsun?

Author

10 Comments

1. Kocaeli dan kimler var. 2020 ve 2021’de İŞSİZLİK refahı ile SAHTE haberler / yanlış bilgi arasında doğrudan bir ilişki / bağlantı olduğunu düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm siten harbiden iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 365

2. Osmaniye dan kimler var. 2020 ve 2021’de İŞSİZLİK refahı ile SAHTE haberler / yanlış bilgi arasında doğrudan bir ilişki / bağlantı olduğunu düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 159

3. Bu konu : ” 2020 ve 2021’de İŞSİZLİK refahı ile SAHTE haberler / yanlış bilgi arasında doğrudan bir ilişki / bağlantı olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 246

4. Eskişehir merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 28-03-2021 04:07:57

5. Rize dan kimler var. 2020 ve 2021’de İŞSİZLİK refahı ile SAHTE haberler / yanlış bilgi arasında doğrudan bir ilişki / bağlantı olduğunu düşünüyor musunuz? . Mrb web siteniz süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , emin – 46

6. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 04-04-2021 02:41:28

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link