Benim için son birkaç haftadır kendimi tanımıyorum. Hayatımı kontrol etmiyorum, hayat bana oluyor, sadece “hayat çılgınlıktır” diye yazıyorum, artık her gün aptallığa katılmıyorum, imajımı aileme ve arkadaşlarıma koruyarak, yapabilirim ‘ Artık önemsiz şeyleri umursamıyorum.

Ya uymak ya da ormanda yaşamak için karar vermemiz gereken bir gün olacağı gibi, başka birinin dehşet duygusu var mı? Ben de öyle hissediyorum, bu yıl biterken bana nasıl hissettiğini anlat.

Gönderen … MikelArtetaUsesJuju
[comments]

Author

30 Comments

1. Gürbüz Reply

Sivas dan kimler var. 2020 yaklaşırken duygularınız neler? . merhaba arkadaşlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 355

2. elif yılmaz Reply

Selamlar siteniz inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

3. Merhaba sayfan vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

4. Antalya merkezden ben memo. Merhaba herkese siten harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 01-01-2021 03:45:58

5. Eskişehir dan kimler var. 2020 yaklaşırken duygularınız neler? . Selamlar sayfan vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 220

6. Mrb web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

7. Balıkesir merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, şukuladım 16-01-2021 18:56:59

8. Kütahya dan kimler var. 2020 yaklaşırken duygularınız neler? . Merhabalar paylaşım valla çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 361

9. Kocaeli dan kimler var. 2020 yaklaşırken duygularınız neler? . Slm paylaşımınız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 266

10. Kocaeli dan kimler var. 2020 yaklaşırken duygularınız neler? . Merhaba paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 422

11. Bu konu : ” 2020 yaklaşırken duygularınız neler? ” çok güzel. Merhaba web siten inanki güzel, şukuladım , doruk – 23

12. Bu konu : ” 2020 yaklaşırken duygularınız neler? ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 196

13. İstanbul merkezden ben Emine. Selam web siteniz vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 07-02-2021 01:30:23

14. Tekirdağ merkezden ben banu. Selam bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler 07-02-2021 01:31:04

15. Bu konu : ” 2020 yaklaşırken duygularınız neler? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım yeminle dikkat çekici, teşekkürler , banu – 294

16. Bu konu : ” 2020 yaklaşırken duygularınız neler? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, teşekkürler , Emine – 402

17. Merhabalar sayfan süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

18. Bu konu : ” 2020 yaklaşırken duygularınız neler? ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 163

19. Bartın dan kimler var. 2020 yaklaşırken duygularınız neler? . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok güzel, sağolun , Aylin – 62

20. Selamlar siten süper ötesi çok güzel, tebrikler

21. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi mükemmel, saolun

22. İzmir dan kimler var. 2020 yaklaşırken duygularınız neler? . merhaba arkadaşlar siteniz inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 99

23. Slm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Bu konu : ” 2020 yaklaşırken duygularınız neler? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 51

25. Karaman dan kimler var. 2020 yaklaşırken duygularınız neler? . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 176

26. Bilecik dan kimler var. 2020 yaklaşırken duygularınız neler? . Selamın aleyküm siten inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 67

27. Van merkezden ben mehmet. Slm siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 10-04-2021 09:12:57

28. Tokat dan kimler var. 2020 yaklaşırken duygularınız neler? . Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 10

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link