COVID, daha büyük bir gündemin yalnızca başlangıcıdır. Her şey bizim gözümüzde doğru oynanıyor. Bir gücün diğerine dönüşümü, aynı zamanda bir para biriminden diğerine para transferi. Böl ve fethet .. keşke 10 yıl önce bunu anlayacak kadar uyanık olsaydık. Sanırım en kötüsü henüz gelmedi. Bunun hakkında söyleyecek bir şeyi olan var mı?

Author

16 Comments

1. Merhaba herkese sayfanız inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. Çorum merkezden ben ziya. Mrb paylaşım yeminle dikkat çekici, sağolun 29-03-2021 08:44:20

3. Bu konu : ” 2020 yeni bir dünyanın başlangıcıdır ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 129

4. Niğde dan kimler var. 2020 yeni bir dünyanın başlangıcıdır . Merhaba web siten inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 83

5. Bu konu : ” 2020 yeni bir dünyanın başlangıcıdır ” çok güzel. Merhaba web siten inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 229

6. Bu konu : ” 2020 yeni bir dünyanın başlangıcıdır ” çok güzel. Selam web siten gerçekten hayran edici, face de paylaştım , banu – 259

7. Merhabalar siten inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

8. Selamlar sayfan vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bu konu : ” 2020 yeni bir dünyanın başlangıcıdır ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok iyi, tebrikler , emin – 98

10. Bu konu : ” 2020 yeni bir dünyanın başlangıcıdır ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla güzel, şukuladım , emin – 9

11. Bu konu : ” 2020 yeni bir dünyanın başlangıcıdır ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , gaye – 167

12. Erzurum dan kimler var. 2020 yeni bir dünyanın başlangıcıdır . Merhaba web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 441

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 2020 yeni bir dünyanın başlangıcıdır ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 220

14. Bu konu : ” 2020 yeni bir dünyanın başlangıcıdır ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 20

15. Kocaeli dan kimler var. 2020 yeni bir dünyanın başlangıcıdır . Mrb siten vallaha billaha güzel, saolun , Gürbüz – 492

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link