Kategoriler
Genel

2020’de Hong Kong = 1970’de Afganistan mı, 1973’te Kamboçya mı?

Güvenlik Kanunu kabul edildi

AB “Deplores” Pekin’in hamlesi

Yarın Olası Pogrom; Şiddetin, George Floyd için Amerika’ya karşı BLM ölüm grevlerine rakip olmasını bekliyoruz

NATO Saldırıları

Dinleyin. Bundan sonra tam olarak ne olacak.

1. 7 ülke (Amerika, İngiltere, Japonya, Güney Kore, Hindistan, Almanya ve Tayvan) Çin’e girip onları durdururken Hong Kong’a tam askeri müdahale ile saldırdı

2. Hong Kong etnik süpremacist grubu (daha fazla Illuminati-NWO-Elite gibi fonlar) gibi Taliban, ABD ve Hong Kong’daki Çin birliklerini uzaklaştırıyor gibi görünüyor

3. 20 yaşındaki komiserler tarafından yönetilen Yeni Hükümet, radikal milliyetçi politikalar açığa çıkarıyor ve sivil katliamları ve yargı dışı infazları ve insan haklarının gerçek anlamda yok edilmesini kullanarak bir yıl içinde 4 Milyon (Ruanda ile aynı ölüm oranı) gelişigüzel bir şekilde öldürüyor

4. Hong Kong, Orta Doğu’nun (Ana savaş alanı) yanı sıra Asya’daki (Avrupa’daki Almanya gibi) ikinci savaş meydanı oldu

5. III. Dünya Savaşı başlıyor

Bunun gerçekleşmeden önce olabileceğini hayal edemezsiniz.

1960 yılında Afganistan ve Kamboçya 1950 onlara vurmadan önce neyin vurulduğunu bilmiyorlar. Libya 2011 veya Amerika 2020 de öyle. Hatta Hong Kong 2020 bile.

Ayrıca Amerika’da Komünist Devrimin başarısızlıkla sonuçlanacağı ve 80 Milyonun öldüğü eyaletlerde “tiyatronun” tadını çıkarın.

Chaos 2 Operasyonu: Electric Boogaloo başlamak üzere ve çirkinliğini tam ihtişamıyla tadacaksınız.

“2020’de Hong Kong = 1970’de Afganistan mı, 1973’te Kamboçya mı?” için 22 yanıt

Konya merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi harbiden güzel, facebookta paylaştım 30-06-2020 16:23:37

Ağrı merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa valla çok güzel, facebookta paylaştım 28-07-2020 21:49:32

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 14-08-2020 00:10:33

Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi iyi, tebrikler 03-09-2020 02:12:28

Adana merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın yeminle güzel, teşekkürler 04-09-2020 17:32:06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir