Bu teori hakkında bir şeyler duydum ve bu konuda yorumlarınızı almak istiyorum. Muhtemelen ebeveynlerinin bodrum katında yaşayan bazı Reddit teorisyenleri, 2020’de hepimizin bir Paralel Evrende olduğumuzu ve şimdi 2021’de normal Evrenimize geri döneceğimizi söylüyor. Bu teori, zamanın neden bu kadar hızlı geçtiğini açıklamalı ve Paskalya’yı kutlamak gibi bazı olayları tam olarak hatırlayamıyoruz.

Aslında bana mantıklı gelmiyor, ama bununla ilgili bazı tamamlayıcı teorileriniz varsa, bu harika olurdu. Saçmalık ya da değil, duydun mu? Ne düşünüyorsun?

Author

19 Comments

1. Bu konu : ” 2020’de Paralel Bir Evrende yaşadık ” çok güzel. Merhabalar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 61

2. Bu konu : ” 2020’de Paralel Bir Evrende yaşadık ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki çok iyi, saolun , hatice – 256

3. Kırıkkale dan kimler var. 2020’de Paralel Bir Evrende yaşadık . Selam herkese web sitesi inanki dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 262

4. Bursa dan kimler var. 2020’de Paralel Bir Evrende yaşadık . Merhabalar sayfan inanki hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 233

5. Kocaeli merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, saolun 26-01-2021 17:32:55

6. Giresun merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkat çekici, saolun 27-01-2021 03:49:48

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 2020’de Paralel Bir Evrende yaşadık ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 37

8. elif yılmaz Reply

Merhaba siteniz valla mükemmel, face de paylaştım

9. Bu konu : ” 2020’de Paralel Bir Evrende yaşadık ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 481

10. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 25-02-2021 09:23:19

11. Selamlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

12. Bu konu : ” 2020’de Paralel Bir Evrende yaşadık ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 351

13. Bu konu : ” 2020’de Paralel Bir Evrende yaşadık ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 287

14. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi mükemmel, saolun

15. Elazığ merkezden ben gaye. Selam paylaşım gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 24-03-2021 14:45:10

16. selam arkadaşlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

17. İzmir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten vallaha çok iyi, şukuladım 17-04-2021 05:18:29

18. Aydın dan kimler var. 2020’de Paralel Bir Evrende yaşadık . Selam paylaşımın vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 264

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link