2020’de tinnitus geliştirdiniz mi?

(30ish M, burada). Değil yeni kulak çınlaması … ama kötüleşti kulak çınlaması diyebilirim. Tıpkı sizin için bir veri parçası gibi. Özel bir şey yok, nedenini belirleyebiliyorum … travma yok, normal yüksek sesli müziğin dışında yüksek sesler ve ne yok, viral bir kayıp ihtimali yok (ki ben bilmek nın-nin). Bunun gibi değil. Çoğunlukla solda, biraz daha kötü bir zil sesi. Şimdi birkaç yıldır çok hafifti. Muhtemelen hiçbir şey ‘, ama evet … 2020 … sol tarafımdaki kulak-saman üzerinde ix-nay!

This Post Has 8 Comments

1. ali

Kayseri dan kimler var. 2020’de tinnitus geliştirdiniz mi? . Selamlar web sitesi süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 342

2. elif yılmaz

Merhabalar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

3. Hasan

Bu konu : ” 2020’de tinnitus geliştirdiniz mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 190

4. Anonim

Bolu merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-03-2021 01:54:49

5. Aylin

Aydın merkezden ben Aylin. Slm sayfanız gerçekten güzel, twitter da paylaştım 26-03-2021 18:03:28

6. Gürbüz

Selam siten vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

7. gaye

Kilis merkezden ben gaye. Mrb sayfanız valla hoşuma gitti, face de paylaştım 31-03-2021 22:58:48

8. mehmet

Erzurum dan kimler var. 2020’de tinnitus geliştirdiniz mi? . Selamın aleyküm paylaşımınız valla hoşuma gitti, saolun , mehmet – 62

Bir cevap yazın