2020’nin kötü olduğunu düşünüyorsanız, bekleyin çünkü 2021 her yönden önemli ölçüde daha kötü olacak.

2021 neden daha kötü olacak?

Çünkü COVID 21 ve zorunlu aşılar olacak.

Çünkü 2020’den itibaren eylemlerimizin sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalacağız. Ekonominin çoğunu kapatmak, bir yılda 7 trilyon dolar basmak, on milyonlarca insanı işten çıkarmak, tahliye moratoryumları, haciz moratoryumları, öğrenci kredisi geri ödemelerinin askıya alınması, eğitimi yok etmek.

Bu eylemlerin sonucu, 2021’de kitlesel hacizler, tahliyeler, kaybedilen işletmeler ve düşük eğitimli çocuklar olacak. Birçok insan yoksulluğa zorlanacak. Çoğu her şeyi kaybedecek. Evsizlik artacaktır (en azından evsizseniz, aşı olmanız, sosyal mesafe veya maske takmanız gerekmeyecek, bu sizin için iyi olacaktır).

Çocuklarınızın eğitimsizlik yüzünden açlıktan ölmesini ve aptal ve aptal olmasını izleyeceksiniz ve yapabileceğiniz hiçbir şey yok.

Sol kanat isyanlarının kötü olduğunu, sol kanat isyanlarının bir grup bodrumda yaşayan aptallar, uyuşturucu bağımlıları ve hoşnutsuz kişiler tarafından başlatıldığını düşündüyseniz, ebeveynlerin çocukları açlıktan ölürken ve yaşayacak bir yerleri olmadığında ne yaptığını görene kadar bekleyin.

Biden’in ithal etmeyi planladığı milyonlarca 3. dünya göçmenine, kovulacağınız evler ve daireler verilecek.

Evinizi fakir bir üçüncü dünya insanına vermekle ne kadar gurur duyacağınızı hayal edin!

Birçok insan daha önce hiç tanımadıkları bir duruma düşecek: Her şeyini kaybetmiş olacak ve kaybedecek hiçbir şeyi kalmayacak bir pozisyonda olacaklar.

Bu, değişimin gerçekleşeceği ve daha önce olmayacağı zamandır.

Öyleyse seneye bok gösterisinin tadını çıkar. İşler sadece ısınıyor.

“2020’nin kötü olduğunu düşünüyorsanız, bekleyin çünkü 2021 her yönden önemli ölçüde daha kötü olacak.” üzerine 20 yorum

1. Eskişehir dan kimler var. 2020’nin kötü olduğunu düşünüyorsanız, bekleyin çünkü 2021 her yönden önemli ölçüde daha kötü olacak. . selamun aleyküm sayfa valla çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 73

2. Bu konu : ” 2020’nin kötü olduğunu düşünüyorsanız, bekleyin çünkü 2021 her yönden önemli ölçüde daha kötü olacak. ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 348

3. Bu konu : ” 2020’nin kötü olduğunu düşünüyorsanız, bekleyin çünkü 2021 her yönden önemli ölçüde daha kötü olacak. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , ali – 302

4. Bu konu : ” 2020’nin kötü olduğunu düşünüyorsanız, bekleyin çünkü 2021 her yönden önemli ölçüde daha kötü olacak. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 380

5. Amasya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-01-2021 21:47:55

6. Bu konu : ” 2020’nin kötü olduğunu düşünüyorsanız, bekleyin çünkü 2021 her yönden önemli ölçüde daha kötü olacak. ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 208

7. Bu konu : ” 2020’nin kötü olduğunu düşünüyorsanız, bekleyin çünkü 2021 her yönden önemli ölçüde daha kötü olacak. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 340

8. Bu konu : ” 2020’nin kötü olduğunu düşünüyorsanız, bekleyin çünkü 2021 her yönden önemli ölçüde daha kötü olacak. ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 396

9. Erzincan merkezden ben gaye. Mrb web sitesi harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 20-01-2021 22:10:28

10. Bu konu : ” 2020’nin kötü olduğunu düşünüyorsanız, bekleyin çünkü 2021 her yönden önemli ölçüde daha kötü olacak. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın harbiden dikkat çekici, saolun , mehmet – 388

11. Bayburt merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 01-02-2021 04:43:44

12. İstanbul dan kimler var. 2020’nin kötü olduğunu düşünüyorsanız, bekleyin çünkü 2021 her yönden önemli ölçüde daha kötü olacak. . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 330

13. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 28-02-2021 10:34:00

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link