2021 Darbesinin Başarısız Görevi

Trump, Ulusal Muhafızların sayıma yanıt vermesini engellemek için Kasım ayı sonlarında Esper Pentagon Şefini görevden aldı.

Orada askeri bir görevde bulunan sıradan protestocuların arasına gömülü bir grup vardı. Maskeler ve eldivenler giymişlerdi ve her türlü taktik teçhizatı ve silahları vardı. Endüstriyel fermuarları vardı.

“Bize Mike Pence’i getirin” diyen insanlar vardı

Mike Pence’in güvenlik altına alındığı bir bölgeye girmeye çalışan bir kadın vuruldu.

Görev, Mike Pence’i kaçırmak veya öldürmekti.

“2021 Darbesinin Başarısız Görevi” üzerine 15 yorum

1. Sinop dan kimler var. 2021 Darbesinin Başarısız Görevi . Selam siteniz gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 11

2. Bu konu : ” 2021 Darbesinin Başarısız Görevi ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 232

3. Bu konu : ” 2021 Darbesinin Başarısız Görevi ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki iyi, teşekkürler , ziya – 239

4. Hatay dan kimler var. 2021 Darbesinin Başarısız Görevi . selamun aleyküm sayfa vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , mehmet – 155

5. Erzurum dan kimler var. 2021 Darbesinin Başarısız Görevi . Merhabalar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , ali – 467

6. Antalya merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-01-2021 15:40:23

7. Düzce merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 26-01-2021 22:23:21

8. Aksaray merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten yeminle güzel, face de paylaştım 30-01-2021 07:52:57

9. Aydın dan kimler var. 2021 Darbesinin Başarısız Görevi . Selam sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 290

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link