2021 geliyor … Trump, Sanders mı?

Biden (ve idarecileri) başkanlık seçimlerini çaldı. Amerika Birleşik Devletleri tarihinde işlenen en büyük suça tanık olduk; hepsi canlı televizyonda.

Ordu tam kontrol altında ve izin veriyor [them] vatana ihanet suçlarını sağlamlaştırmak için. Şimdi yabancı güçlerin yönetimindeki bu suçluların, askeri devreye girmeden önce tüm yolsuzluk ağını ifşa etmesini izliyoruz.

Temizlendikten sonra, Amerika Birleşik Devletleri’nde yeniden gerçekten özgür ve adil bir seçim yapmamız gerekecek. Biden DNC’yi çaldığında geri dönmemiz gerektiğini hepimizin bildiği gibi Trump’a karşı Sanders’ı görecek miyiz?

30’da bitti .. bir film izlediğinizi unutmayın; gösterinin tadını çıkarmaya çalışın. 🍿

This Post Has 15 Comments

1. gaye

Bu konu : ” 2021 geliyor … Trump, Sanders mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 116

2. ali

Hatay dan kimler var. 2021 geliyor … Trump, Sanders mı? . Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 33

3. elif yılmaz

Bu konu : ” 2021 geliyor … Trump, Sanders mı? ” çok güzel. Merhaba siten cidden çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 205

4. mehmet

Bu konu : ” 2021 geliyor … Trump, Sanders mı? ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 426

5. mehmet

Bu konu : ” 2021 geliyor … Trump, Sanders mı? ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 234

6. mehmet

Düzce merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 05-02-2021 02:09:08

7. Aylin

Selamın aleyküm siteniz valla hoşuma gitti, face de paylaştım

8. Aylin

Sinop merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi yeminle çok iyi, tebrikler 21-02-2021 00:05:11

9. ali

Merhaba herkese sayfanız inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım

10. mehmet

Bu konu : ” 2021 geliyor … Trump, Sanders mı? ” çok güzel. Merhaba web siten gerçekten hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 386

11. mehmet

Karaman merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 11-03-2021 11:08:30

12. hatice

merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

13. gaye

Şanlıurfa dan kimler var. 2021 geliyor … Trump, Sanders mı? . Merhaba herkese siteniz inan ki güzel, face de paylaştım , gaye – 408

14. Gürbüz

Erzurum dan kimler var. 2021 geliyor … Trump, Sanders mı? . Selamlar sayfan inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 382

15. emin

Ordu merkezden ben emin. Merhaba web siteniz harbiden çok iyi, face de paylaştım 09-04-2021 20:10:57

Bir cevap yazın