2021’de ABD vatandaşı olarak kaçmak için en güvenli / en iyi ülkeler?

Cidden girdi arıyorum. Şu anda CA’dayım ve diğer eyaletlere bakıyorum, ancak şimdi Teksas’ta neler olup bittiğini izliyorum ve ABD tarım arazileri / gıda tedariki, ekonomi ve diğer her şeyde neler olduğunu görüyorum, ABD’nin hiçbir yeri bu noktada harika görünmüyor .

Pek çok başka ülkenin benzer bir teknede olduğunu biliyorum, ancak diğerlerinden daha iyi olacak ülkelerin bir listesini başlatabilir miyiz? Hangi hükümetler covid önlemlerle en az acımasız olduğunu gösterdi?

“2021’de ABD vatandaşı olarak kaçmak için en güvenli / en iyi ülkeler?” üzerine 9 yorum

1. İstanbul dan kimler var. 2021’de ABD vatandaşı olarak kaçmak için en güvenli / en iyi ülkeler? . Slm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 348

2. Bu konu : ” 2021’de ABD vatandaşı olarak kaçmak için en güvenli / en iyi ülkeler? ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 37

3. Bu konu : ” 2021’de ABD vatandaşı olarak kaçmak için en güvenli / en iyi ülkeler? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 255

4. Sivas dan kimler var. 2021’de ABD vatandaşı olarak kaçmak için en güvenli / en iyi ülkeler? . Merhaba herkese web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 93

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link