Lütfen olabildiğince spesifik olun. Son zamanlarda burada birçok spesifik tahmin gördüm ve bunları tek bir yerde toplamak istiyorum, böylece yıl ilerledikçe nelerin olup bittiğini takip etmeye çalışabilirim. Şimdiye kadar, önümüzdeki birkaç hafta içinde gerçekleşmesi muhtemel bir sakatlayıcı siber saldırı, 12 Mayıs’ta kapanacak bir boru hattı, önümüzdeki hafta içinde hükümetin kapatılması ve kısa süre sonra teknoloji endüstrisinde “büyük bir şey” olacağına dair çok sayıda gönderi ve yorum gördüm. Gates’in boşanması ve ortalamanın üzerinde CEO’nun istifa etmesi. Benim için başka neyiniz var?

27 Comments

1. Mrb web sitesi ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 2021’in geri kalanı için çılgın (veya o kadar da çılgın olmayan) tahminleriniz neler? ” çok güzel. Mrb paylaşım inan ki dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 212

3. Hakkari dan kimler var. 2021’in geri kalanı için çılgın (veya o kadar da çılgın olmayan) tahminleriniz neler? . Selam herkese bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 17

4. Bu konu : ” 2021’in geri kalanı için çılgın (veya o kadar da çılgın olmayan) tahminleriniz neler? ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 496

5. Bu konu : ” 2021’in geri kalanı için çılgın (veya o kadar da çılgın olmayan) tahminleriniz neler? ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha iyi, sağolun , Emine – 430

6. Isparta dan kimler var. 2021’in geri kalanı için çılgın (veya o kadar da çılgın olmayan) tahminleriniz neler? . Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , ali – 161

7. Balıkesir merkezden ben gaye. Slm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 28-05-2021 00:27:20

8. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

9. Kütahya dan kimler var. 2021’in geri kalanı için çılgın (veya o kadar da çılgın olmayan) tahminleriniz neler? . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 139

10. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten inan ki hoşuma gitti, saolun 06-06-2021 17:29:41

11. Merhabalar web siten harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

12. Afyon dan kimler var. 2021’in geri kalanı için çılgın (veya o kadar da çılgın olmayan) tahminleriniz neler? . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 348

13. Bolu merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siten inanki güzel, sağolun 24-06-2021 00:18:41

14. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. 2021’in geri kalanı için çılgın (veya o kadar da çılgın olmayan) tahminleriniz neler? . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 222

15. Şırnak dan kimler var. 2021’in geri kalanı için çılgın (veya o kadar da çılgın olmayan) tahminleriniz neler? . Selamın aleyküm sayfan harbiden hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 175

16. Bu konu : ” 2021’in geri kalanı için çılgın (veya o kadar da çılgın olmayan) tahminleriniz neler? ” çok güzel. Merhabalar siten inanki hoşuma gitti, saolun , gaye – 199

17. Gümüşhane dan kimler var. 2021’in geri kalanı için çılgın (veya o kadar da çılgın olmayan) tahminleriniz neler? . selamun aleyküm paylaşım inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 195

18. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

19. Merhaba sayfanız cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Çorum merkezden ben ali. Merhabalar sayfa cidden mükemmel, face de paylaştım 19-07-2021 04:16:12

21. Karaman dan kimler var. 2021’in geri kalanı için çılgın (veya o kadar da çılgın olmayan) tahminleriniz neler? . Selamlar paylaşımınız harbiden mükemmel, sağolun , – 43

22. Bursa dan kimler var. 2021’in geri kalanı için çılgın (veya o kadar da çılgın olmayan) tahminleriniz neler? . Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok iyi, tebrikler , ahmet – 428

23. Bu konu : ” 2021’in geri kalanı için çılgın (veya o kadar da çılgın olmayan) tahminleriniz neler? ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 108

24. Batman merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın inan ki çok iyi, şukuladım 01-08-2021 18:13:07

25. Bu konu : ” 2021’in geri kalanı için çılgın (veya o kadar da çılgın olmayan) tahminleriniz neler? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden mükemmel, teşekkürler , Aylin – 61

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link