SS: Bunu neden yapmak istediklerini anlıyorum çünkü sosyal medya önyargı ve sansürle kontrolden çıktı ve internet arşivini silmek isteyen gruplarımız var. Ama cevap bu değil. Bu, daha fazla sansür anlamına gelir … çünkü şirketler gönderilerden ve içerikten sorumlu olacak, bu nedenle ifade özgürlüğünü kısıtlamak için nedenlere sahip olacak ve bunu çılgınca yapacaklar.

Bunun yerine bir haklar bildirgesine ihtiyacımız var. İnternet, veri çalmak, yaptığınız her şeyi konuşmak, yazmak ve bakmak ve tüm çevrimiçi mavi baskınızla istediklerini yapmak kadar vahşi bir Vahşi Batı’dır. Sansür ve önyargı da kontrolden çıktı. Bizi koruyan yasalara ve ifade özgürlüğünü koruyan yasalara ihtiyacımız var. Şu anda halka açık forumların yayıncı gibi davranması ve koruma alması gerekmiyor, ama onlar … bu yüzden insanların neden koz gibi üzüldüğünü anlıyorum. Ancak bunun başka bir şekilde ele alınması gerekiyor ve bunun ona ifade edilmesi gerekiyor.

McConnel, halk yasasına 2 binlik bir çek getirdi, ancak 203’te değişiklikler içeriyor. (Seçmen dolandırıcılığına ilişkin gerçek soruşturmanın yanı sıra)

Niyetler iyidir, ancak bu, ifade özgürlüğünü korumanın cevabı değildir, ona zarar verir.

Author

98 Comments

1. Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 458

2. Artvin merkezden ben ahmet. Selam siten inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 30-12-2020 15:58:27

3. Mersin dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . selamun aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 483

4. Erzincan dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . Merhaba herkese web siten valla mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 468

5. Van dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim iyi, teşekkürler , memo – 383

6. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

7. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok iyi, saolun

8. Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 398

9. Merhaba herkese paylaşımınız inanki iyi, sosyal medyada paylaştım

10. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Aydın merkezden ben memo. Mrb sayfanız cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 05-01-2021 07:28:56

12. Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 369

13. Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Selam sayfa inanılmaz mükemmel, tebrikler , hatice – 243

14. Şırnak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, saolun 06-01-2021 02:31:44

15. Merhaba sayfanız vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

16. Rize merkezden ben ali. Merhabalar web siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 06-01-2021 03:10:04

17. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, sağolun

18. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfan inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 06-01-2021 03:28:40

19. Gürbüz Reply

Ordu dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . Mrb paylaşımın harbiden güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 136

20. Erzincan merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan inanki güzel, facebookta paylaştım 06-01-2021 03:49:31

21. Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 94

22. Çanakkale dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . Merhaba herkese siteniz inan ki güzel, tebrikler , doruk – 100

23. Selamlar web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler

24. Slm paylaşım harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

25. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun

26. Van merkezden ben gaye. Selamlar web sitesi cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-01-2021 19:56:32

27. Nevşehir merkezden ben banu. Slm sayfan inan ki dikkat çekici, tebrikler 07-01-2021 19:57:04

28. Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Slm web sitesi cidden hayran edici, sağolun , ali – 91

29. elif yılmaz Reply

Slm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

30. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz inan ki hayran bıraktı, saolun 07-01-2021 20:34:58

31. Elazığ merkezden ben Aylin. Mrb sayfa yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 07-01-2021 20:35:11

32. Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 325

33. Gürbüz Reply

Adana dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . Mrb paylaşımınız vallaha mükemmel, saolun , Gürbüz – 229

34. Bartın dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 207

35. Şırnak merkezden ben ali. Merhabalar siten inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 07-01-2021 21:51:21

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 479

37. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

38. Muş dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . Merhaba herkese paylaşım yeminle çok iyi, teşekkürler , Emine – 469

39. Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 202

40. Malatya merkezden ben ziya. Merhaba sayfa vallaha iyi, saolun 07-01-2021 22:32:16

41. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, sağolun

42. Merhaba siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

43. Selam herkese sayfa harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

44. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, sağolun

45. Diyarbakır dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . Selam paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 100

46. Merhaba paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, saolun

47. Tekirdağ merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok güzel, sağolun 08-01-2021 19:31:41

48. Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle hayran edici, tebrikler , ziya – 215

49. Muğla merkezden ben hatice. Slm sayfa valla iyi, linkedinde paylaştım 08-01-2021 20:36:53

50. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

51. Malatya merkezden ben hatice. Selam web siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun 09-01-2021 10:02:17

52. Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 60

53. Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki mükemmel, face de paylaştım , ali – 258

54. Rize dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . selam arkadaşlar siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 180

55. Giresun merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 02:00:16

56. Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 295

57. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 265

58. Isparta dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . Merhaba herkese sayfan harbiden iyi, sağolun , Emine – 77

59. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 343

60. Aydın dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . Mrb web sitesi inanki iyi, teşekkürler , mehmet – 104

61. Erzurum merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 11-01-2021 18:35:58

62. Adıyaman dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . selam arkadaşlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 259

63. Kars merkezden ben hatice. Slm sayfan vallaha billaha güzel, şukuladım 13-01-2021 11:28:50

64. Van merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfan yeminle mükemmel, tebrikler 13-01-2021 12:50:59

65. selam arkadaşlar web siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

66. Şırnak dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . Mrb web siten vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 190

67. Selam web sitesi inan ki mükemmel, face de paylaştım

68. Düzce dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . Merhaba web siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 183

69. Adıyaman dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, teşekkürler , doruk – 35

70. Denizli dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . selamun aleyküm siteniz valla mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 405

71. Selam herkese siten valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

72. Merhabalar sayfa inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

73. Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 187

74. Van merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 29-01-2021 01:05:43

75. Sinop merkezden ben . Merhabalar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 29-01-2021 01:06:17

76. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sağolun

77. Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 338

78. Tokat merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 01-02-2021 04:53:17

79. Kırşehir dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 269

80. Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , – 183

81. Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 26

82. Bingöl dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . selam arkadaşlar siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 397

83. Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Merhaba sayfa inanılmaz çok iyi, teşekkürler , – 373

84. Yalova merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan valla hayran bıraktı, saolun 17-02-2021 05:17:23

85. Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 374

86. Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. selamun aleyküm siten valla çok hoşuma gitti, tebrikler , – 285

87. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Slm paylaşım inanki iyi, tebrikler , Gürbüz – 27

88. Kars dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 397

89. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 278

90. Adana merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, saolun 14-03-2021 03:19:31

91. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden güzel, şukuladım , elif yılmaz – 170

92. Yalova merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi cidden güzel, twitter da paylaştım 18-03-2021 21:26:34

93. Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 17

94. Afyon dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . selamun aleyküm sayfanız süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 66

95. Muş dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . Selamlar siteniz inanılmaz çok iyi, tebrikler , ali – 363

96. Nevşehir dan kimler var. 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var . merhaba arkadaşlar siteniz valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 246

97. Bu konu : ” 203. maddeyi yürürlükten kaldırmak cevap değil, bir İnternet haklar bildirisine ihtiyacımız var ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 45

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link