2060’a kadar sizi boğulmaya ve umutsuzluğa boğalım.

Dinle. COVID, teröre karşı bir savaştır.

Varolmayan bir tehdit yerine Yeni Normal.

Önce Kanserimiz var, böylece Doktorlar bizi ölüme ışınlayabilirler.

O zaman 911 terörizmimiz var, bu yüzden vatansever sansür yaygınlaşıyor ve şaka gibi muamele görüyor ve Vatanseverlik Yasası haklarımızın çoğunu iptal ediyor.

Ve sonunda COVID’imiz var.

Umutsuzluğa düşene kadar maskeler sizi pişirmekten başka HİÇBİR ŞEY YAPMAZ!

Maskeler takılı olarak 37 derece Fahrenheit’ten dışarı çıktığınızı ve bu YASA tarafından düzenlendiğini hayal edin.

Dışarı çıkıp bazı insanları öldürmek, dükkanları yağmalamak, insanları dövmek ve hükümet yetkililerine suikast düzenlemek istemenize neden oluyor değil mi?

Yine de onlara göre bu “yeni normal” bir diğer adıyla teröre karşı savaş.

2060’a kadar komünist devrim ne olursa olsun bunu yapmak zorunda olduğunuzu ima ediyorum.

Evet, Amerikan iç savaşında savaşan askerler bir yana, FEMA Kampı çalışanları ve diğerleri FEMA Kamplarında ve III.Dünya Savaşı’nda savaşan yararlı aptallar, kendilerini yalnızca Çin, NK veya Rusya tarafından öldürülmek için öldürecekti.

Ve savaşlar bittikten sonra bile, “COVID kazanıncaya” kadar ne olursa olsun maskeyi takmanız BEKLENİYOR !!

Ve bu 2060’ta …. ve yakında başka bir Teröre Karşı Savaş gelecek.

“2060’a kadar sizi boğulmaya ve umutsuzluğa boğalım.” üzerine 20 yorum

1. Trabzon merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 29-08-2020 18:01:22

2. Niğde merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran edici, face de paylaştım 29-08-2020 19:55:21

3. Giresun merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 30-08-2020 05:48:30

4. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 03-09-2020 18:08:26

5. Kilis merkezden ben ahmet. Slm paylaşım gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 06-09-2020 05:51:13

6. Muş merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 20-09-2020 18:45:33

7. Şırnak merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten inanki hayran edici, face de paylaştım 09-10-2020 10:19:15

8. Bu konu : ” 2060’a kadar sizi boğulmaya ve umutsuzluğa boğalım. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz cidden iyi, teşekkürler , doruk – 83

9. Kırklareli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfa inan ki iyi, face de paylaştım 19-10-2020 05:31:51

Yorum yapın