21 ARALIK!

Burada 21 Aralık’ta büyük bir olayı tahmin eden birçok gönderi görüyorum ve bu beni düşündürdü, gerçekten büyük bir olay meydana gelmeden önce belli bir tarih hakkında çok fazla konuşma oldu mu? Aklımda 11 Eylül’ün habercisi olan pek çok kanıt var ama bu olay gerçekleşmeden önce anladı mı yoksa olaydan sonra olayların üzerinden mi baktı?

“21 ARALIK!” üzerine 20 yorum

1. Bingöl dan kimler var. 21 ARALIK! . selamun aleyküm web sitesi cidden mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 53

2. Van merkezden ben memo. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 23-11-2020 18:23:03

3. Bu konu : ” 21 ARALIK! ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 496

4. Kırıkkale dan kimler var. 21 ARALIK! . Selamlar web siteniz inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , banu – 219

5. Bu konu : ” 21 ARALIK! ” çok güzel. Selam herkese web siten inan ki iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 66

6. Bu konu : ” 21 ARALIK! ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım , ali – 231

7. Bu konu : ” 21 ARALIK! ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 493

8. Bu konu : ” 21 ARALIK! ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 395

9. Siirt dan kimler var. 21 ARALIK! . Merhabalar siten yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 478

10. Bu konu : ” 21 ARALIK! ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 240

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link