21 Aralık’ta gerçekten ne olacak

Gözlerimizle gördüğümüz tek şey gerçek değil. Bu dünyanın bir deneyim olduğunu ve negatif / pozitif bir yol seçeceğiniz başka bir şey olmadığını anlayın Maya takvimi manevi döngüleri sayar, her döngünün sonunda bir hasat vardır Hasat kimin dördüncü yoğunluğa mezun olacağına karar verir. Bence corona virüsü başladığında başlamış bir tesadüf değil, asıl amacı her iki tarafı da kutuplaştırmaktı. Kendini daha iyi anlamak için kendi kendini deneyimleyen biri olduğumuzu fark et, sen ben ve ben sensin. Yaratıcıyı içinde ve nihayetinde diğer herkesin içinde görün.

… Onsomegshit tarafından gönderildi
[comments]

“21 Aralık’ta gerçekten ne olacak” üzerine 17 yorum

1. Bu konu : ” 21 Aralık’ta gerçekten ne olacak ” çok güzel. Slm siten harbiden çok iyi, teşekkürler , memo – 179

2. Bu konu : ” 21 Aralık’ta gerçekten ne olacak ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden hayran edici, saolun , ziya – 290

3. Gaziantep merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 09-01-2021 03:22:43

4. Kastamonu dan kimler var. 21 Aralık’ta gerçekten ne olacak . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 78

5. Kars dan kimler var. 21 Aralık’ta gerçekten ne olacak . Selam herkese paylaşımın ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 346

6. Ardahan dan kimler var. 21 Aralık’ta gerçekten ne olacak . Selamlar paylaşımın valla iyi, sağolun , elif yılmaz – 105

7. Denizli dan kimler var. 21 Aralık’ta gerçekten ne olacak . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok iyi, teşekkürler , ali – 173

8. Bu konu : ” 21 Aralık’ta gerçekten ne olacak ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 480

9. Bu konu : ” 21 Aralık’ta gerçekten ne olacak ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 396

10. Bu konu : ” 21 Aralık’ta gerçekten ne olacak ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 386

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link