23 yaşındayım ve neslimden nefret ediyorum … Gençlerin kurumsal veya politik kurumlar tarafından dikte edilen robotlar gibi davrandığını hissediyorum

Benim yaşımdaki her insan, beni hasta hissettirecek noktaya kadar Instagram ve sosyal medya ile GÖZ ALDI. Erkekler güvenlerini beğenilere dayandırırken, kızlar daha fazla ve daha fazla ilgi ve ilgi çekmek için gittikçe daha az kıyafetle kendilerini ilan ederler. Benim yaşımdaki bir gencin vücudunu internette satması ‘havalı’ hale geldi (sadece hayranlar). Ünlülerin ve medyanın, örneğin ‘Cardi B’nin WAP’sinin’ bile ittiği, genç popüler kültürün bu açık cinselleştirilmesi.

Şimdi bana komplo, bu teknolojinin Çin’e ait olduğu ya da Çin’in yoğun bir şekilde yatırım yaptığı bir sır değil.

İnternetin kelimenin tam anlamıyla sansürlendiği ÇKP rejiminde, gençlerin kendilerini internette, hatta gururla, şu anda batıda olduğu gibi para için cinselleştirmelerinin ‘havalı’ olabileceği bana mantıklı gelmiyor.

Yani teorim, Çin’in Batı’daki gelecek neslin değerlerini ve zekasını bozmak için yaptığı uzun vadeli psikolojik savaş, böylece gelecek nesilleri jeopolitik ve ekonomik olarak baskın olacak. Bedenlerini satmanın ve siyasi anlaşmazlıklara isyan çıkararak tepki vermenin havalı olduğunu düşünen bir neslimiz varsa, o zaman Batı’nın geleceği Doğu’ya kıyasla kesinlikle kasvetli görünüyor?

SS: Genç neslin Çin’in sahip olduğu sosyal medyaya güvenmesi, gelecek nesli yok ederek Batı’nın hakimiyetini azaltmak için uzun vadeli bir plan gibi görünüyor. Çin’de, bir gencin Batı’daki gibi bir tek hayran kurması ‘havalı’ değil.

“23 yaşındayım ve neslimden nefret ediyorum … Gençlerin kurumsal veya politik kurumlar tarafından dikte edilen robotlar gibi davrandığını hissediyorum” üzerine 12 yorum

1. Tokat merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 07-10-2020 11:16:34

2. Erzurum merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 07-10-2020 11:24:32

3. Zonguldak merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle mükemmel, sağolun 08-10-2020 11:05:46

4. Bingöl merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, saolun 08-10-2020 11:05:49

5. Bu konu : ” 23 yaşındayım ve neslimden nefret ediyorum … Gençlerin kurumsal veya politik kurumlar tarafından dikte edilen robotlar gibi davrandığını hissediyorum ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanki çok iyi, saolun , elif yılmaz – 438

6. Aydın dan kimler var. 23 yaşındayım ve neslimden nefret ediyorum … Gençlerin kurumsal veya politik kurumlar tarafından dikte edilen robotlar gibi davrandığını hissediyorum . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 431

Yorum yapın