Şu anda Michigan’daki ailemin evinde kalıyorum, onlar için evi izliyorum. Bu sabah kapı vuruldu ve gözetleme deliğinden bakınca elinde pano olan bir kadın vardı. Tehdit altında hissetmedim, bu yüzden isteksizce cevap verdim. Ev sahiplerine herhangi bir sorusu olmadığını açıkladı, ancak listede BENİM adımı daire içine aldı. Bana nüfus sayımı bürosundan olduğunu açıklayan bir kağıt verdi. Nispeten normal sorular bekliyordum ama bunun yerine Covid ile ilgili sorulara dönüştü. Covid sırasında nerede olduğumu, Covid ect sırasında ailemle birlikte kalıp kalmadığımı sormak. Hatta ortağımı sormaya devam etti ve Covid’in zirvesi sırasında onunla kalıp kalmadığımı, ki bu onlara bundan bahsetmediğimi düşünürsek hiçbir anlam ifade etmiyordu. Tabii ki herhangi bir bilgi vermedim çünkü bu “normal” bir nüfus sayımı bürosu tartışması gibi gelmedi. Ben aşımı almadım, eşim de olmadı. Sadece düşünce için yiyecek. Bu sayfayı bir süredir takip ediyorum ve ortaokuldan beri “uyandım”. Kulağa aptalca geliyor biliyorum. Başkalarının bu deneyimden ne düşündüğünü duymak. Herhangi bir yanıtı yargılamak istemiyorum, sadece paylaşmanın önemli olduğunu hissettim. Herkese iyi hisler.

30 Comments

1. Nevşehir merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 19-07-2021 18:20:13

2. Malatya merkezden ben hatice. selamun aleyküm siten inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-07-2021 18:29:54

3. Bu konu : ” (24) (bayan) Buraya hiç paylaşım yapmadım, sabredin! Lütfen nefret etmeyin. ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 369

4. Bu konu : ” (24) (bayan) Buraya hiç paylaşım yapmadım, sabredin! Lütfen nefret etmeyin. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 403

5. Gümüşhane dan kimler var. (24) (bayan) Buraya hiç paylaşım yapmadım, sabredin! Lütfen nefret etmeyin. . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden çok iyi, sağolun , – 176

6. Çanakkale merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siten inanki güzel, tebrikler 19-07-2021 23:46:43

7. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfanız valla güzel, face de paylaştım

8. Bu konu : ” (24) (bayan) Buraya hiç paylaşım yapmadım, sabredin! Lütfen nefret etmeyin. ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 236

9. Eskişehir dan kimler var. (24) (bayan) Buraya hiç paylaşım yapmadım, sabredin! Lütfen nefret etmeyin. . Merhaba herkese siteniz harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 133

10. Merhaba paylaşım süper ötesi çok iyi, şukuladım

11. Çorum dan kimler var. (24) (bayan) Buraya hiç paylaşım yapmadım, sabredin! Lütfen nefret etmeyin. . Merhaba herkese siteniz inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 398

12. Bu konu : ” (24) (bayan) Buraya hiç paylaşım yapmadım, sabredin! Lütfen nefret etmeyin. ” çok güzel. Mrb sayfa valla güzel, twitter da paylaştım , doruk – 128

13. Kocaeli merkezden ben emin. Selam paylaşımın valla dikkatimi çekti, saolun 27-07-2021 00:00:09

14. Bu konu : ” (24) (bayan) Buraya hiç paylaşım yapmadım, sabredin! Lütfen nefret etmeyin. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi valla hayran edici, şukuladım , ali – 162

15. Bu konu : ” (24) (bayan) Buraya hiç paylaşım yapmadım, sabredin! Lütfen nefret etmeyin. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim iyi, şukuladım , hatice – 476

16. Bolu dan kimler var. (24) (bayan) Buraya hiç paylaşım yapmadım, sabredin! Lütfen nefret etmeyin. . Selamlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 25

17. Yozgat dan kimler var. (24) (bayan) Buraya hiç paylaşım yapmadım, sabredin! Lütfen nefret etmeyin. . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha iyi, sağolun , ziya – 445

18. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Selam web siten cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 12-08-2021 06:37:54

19. Çanakkale dan kimler var. (24) (bayan) Buraya hiç paylaşım yapmadım, sabredin! Lütfen nefret etmeyin. . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle hayran edici, teşekkürler , ahmet – 281

20. Bu konu : ” (24) (bayan) Buraya hiç paylaşım yapmadım, sabredin! Lütfen nefret etmeyin. ” çok güzel. Merhaba siten inan ki çok hoşuma gitti, saolun , emin – 120

21. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

22. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 19:09:07

23. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. (24) (bayan) Buraya hiç paylaşım yapmadım, sabredin! Lütfen nefret etmeyin. . Merhaba herkese web sitesi valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 90

24. Selamın aleyküm sayfan inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

25. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. (24) (bayan) Buraya hiç paylaşım yapmadım, sabredin! Lütfen nefret etmeyin. . Merhabalar sayfan inanılmaz çok iyi, saolun , elif yılmaz – 122

26. Bu konu : ” (24) (bayan) Buraya hiç paylaşım yapmadım, sabredin! Lütfen nefret etmeyin. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 357

27. Bu konu : ” (24) (bayan) Buraya hiç paylaşım yapmadım, sabredin! Lütfen nefret etmeyin. ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha iyi, şukuladım , Aylin – 97

28. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım

29. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz iyi, şukuladım 15-09-2021 02:31:19

Write A Comment